Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok valami egyszerűbb...

Tudnátok valami egyszerűbb hordozót, vagy táskát javasolni kutyusnak? Addig kellene, míg a 4. emeletre felviszem, hogy ne lépcsőzzön, mert a térdét műtötték.

Figyelt kérdés

Kb. 6 kg-os törpeuszkár

Ha mást nem marad, hogy mindig kézbe veszem, csak szeretnék valami praktikusabb megoldást, ami nekem is és neki is kényelmes. :)



2014. okt. 15. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet könnyű neked sem, szerintem legpraktikusabb a kenguru hordozó mert csak magadra csatolod így nem kell a kezedet terhelni, csak előre vagy a hátadra csatolod és biztosítod a kutyát.

[link]

2014. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy kutyatáska, de lehet hogy ez kicsi, nem tudom milyen hosszú a kutya teste.

[link]


Utazó táska, ez nagyobb, talán jobb:

[link]

2014. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb ölbe kapnod. 6 kilósan nem egy nagyon nehéz, ha nagyobb lenne másabbul hangzana. Két kézzel megfogod a lábait össze és indulhatsz. Míg hordozóba teszed már felérsz félig.
2014. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!