Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9hetes labrador kiskutyát...

Mezezsolt kérdése:

9hetes labrador kiskutyát vettem, milyen kaját adjak neki?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő mit javasolt? Leginkább azt kellene adnod továbbra is, egy pár napig, amit eddig kapott, és fokozatosan átszoktatni arra, amit Te a legjobbnak vélsz.
2014. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő milyen kezdőcsomagot adott?
2014. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár napig azt kéne kapnia amit eddig kapott,aztán fokozatosan váltani.


Jó minőségű kölyök táp kell neki. Josera,Happy Dog,Brit premium,Brit Care..amelyik árban jobban tetszik..

2014. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A mi tenyésztőnk (nekem is Labim van) Joserával etetett, kölyök koráig én is azt adom neki. :) Egy Labi kölyöknek a lehető legjobb kölyöktáp a Josera Kids! Én nagyon ajánlom, jó márka a Josera, és a kölyöktápjai a legjobbak! Ha gondolod felnőtt korban válthatsz márkát, de nektek az még odébb van!

Fontos, hogy az elején keverd azzal amit a tenyésztő adott neki, hiszen hasmenése lehet a hirtelen váltástól!

2014. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha még azt sem tudod milyen ételt rakj le elé mi lesz később? Tudod majd nevelni? A tenyésztő ajánlott valamit, vagy csak egy szaporítótól szereztél be egy ilyet?
2014. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos szaporítós kiskutya. Ahogy a mienk is :( már most van egy csomó baja, pedig még egy éves sincs.
2014. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!