Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit prémium kutyatápról...

Brit prémium kutyatápról vélemények?

Figyelt kérdés

Összetevők, és ár alapján ez a legszimpatikusabb talán a márkák közül. Eddig Pro plannal etettem, de elkezdtem keresni egy hasonló minőségű, de kedvezőbb árú tápot.

Állatfelszereléses boltban csak Royal canin és Pro Plan van, illetve Eukanuba. Fressnapf az 40 km-re van, de napi szinten járok fel a településre, így hoznék onnan, de állítólag nincs.


Ezért gondoltam hogy rendelek netről. Nem az íz miatt aggódom, mert eszi/nem eszi, nem kap mást.

Csak olvastam, hogy nem minden kutyánál vált be az emésztésére. És mivel pici kiszerelésben vennék először próba gyanánt, jó lenne véleményeket hallani mielőtt kísérletezgetek, mert ugye van postaköltség is.


Esetleg más táp, hasonló ár/érték arányban? Mert akkor lehet hogy akár 2-3 félét is rendelnék fél- 1 kilós kiszerelésben, és amelyik legjobb lesz, annál maradunk.


Ja, és 11 hónapos, 7-8 kilós, mozgékony blöki.


2014. okt. 16. 10:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is jó szívvel ajánlom a Pro Plant bárkinek, mert nagyon jó, csak sajnos kellett egy olcsóbbat keresnem. :)

2014. okt. 16. 20:57
 12/12 anonim ***** válasza:

A sima Brit prémiumtól RENGETEGET, lágyat és NAGYON BÜDÖSET kakilt a menhelyes, előtte kóbor, utcán mindent felzabálós keverékem. És folyamatosan fogyott, már majdnem dupla adagot kellett adnom neki, hogy újra formás legyen.


Szeretni szerette (bár nekem irtó büdösnek tűnt :D). Brit care-t is próbáltuk, abból a bárányosat imádta, a kaki kevesebb lett, de lágy.


Most Happy dogot eszik, amit olyan sokan szidnak, de sokkal jobb az emésztése, nem pukizik, keveset és normálisat kakil és kevesebb mennyiséggel is jóllakik.

2014. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!