Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kezd bele valaki a...

Miért kezd bele valaki a kutyatenyésztéseb? (lent linkelek cikket)

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 17. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mert ez a cikk enyhén túloz...

Szuka vételár: 100.000ft igen az jó én 210e ért vettem

Oltások, féreghajtás, kullancsriasztó, vitaminok: 50.000,- Ft.ez erős túlzás! 30e kb

Táp: (kutya méretétõl függõ, vegyünk egy közepes termetû, 20 kg súlyú kutyát) 150.000,- Ft. (Ugye, hogy nem is a kutya vételára a sok?)ne ez már nevetséges. én nyersezek így 70e ből kijövünk

Szűrővizsgálatok: 35.000,- persze........ van a 3 szűrés 15e volt és a sima vizsgálat nem kerül pénzbe

Kiállítások, tenyészszemle: Na ez egy feneketlen pénznyelõ, attól függ, hány kiállításra vittük el a kutyát, hányszor mentünk külföldre vele stb. Átlagosan kiállításonként 10-15 ezer forintot számolhatunk, ha csak itthon megyünk, de külföldre ennek sokszorosa az útiköltség miatt. Vegyünk mondjuk 15 kiállítást és tételezzük fel, hogy nem egy kutyát viszünk, így az útiköltség kevesebb. Így sem jön ki a buli 300.000,- Ft alatt. ez jó

Fedeztetés elõtti állatorvosi vizsgálatok: 20.000,-Ft

a orvos nem kér pénzt vizsgálatéet !

Fedeztetési díj: (általában 1 kölyök ára, pl. mint amennyiért a szukát vettük) 100.000,- Ft. - Külföldi fedezés vagy spermabehozatal esetén az utazási-szállítási költség: 100-300 ezer Ft, de lehet ennek többszöröse pl. egy tengerentúli kan esetén. Vegyünk egy kedvezõ esetet: 100.000,- Ft. Születik mondjuk 6 kölyök komplikációmentesen, tehát nem kell külön orvosra költeni. kb jó nem tom nekem van kanom

Szülés utáni orvosi vizsgálat: 5.000,- Ft.

ingyen

Kölykök oltásai, féreghajtása: (kölykönként 3 oltás, féreghajtás) 30.000,- Ft. egy oltás 2300ft féregtelenítés 1 alomnak 500ft

2014. nov. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kölyöktáp: 40.000,- Ft. 30e kb

Törzskönyv, chip, állatorvosi vizsgálatok: (kölykönként 8000 Ft) 48.000,- Ft.vizsgálat ingyenesde a könykönként 8 e kevés itt

2014. nov. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!