Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vizsla kutyam első 2 lába...

A vizsla kutyam első 2 lába furcsán áll mintha kitört volna de mégsem mivelhogy nem fáj neki. azt hiszem h csontgyenge . Ti mit gondoltok? (és a kutya különben még kölyök)

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 13:31
 1/9 A kérdező kommentje:
És lassab is lett a mozgása mint a testvérének..remélem nem súlyos a helyzet csak nagyon rossz látni hogy így jár..nagyon aggódok érte!
2010. jan. 24. 15:06
 2/9 RastaMama ***** válasza:
nekem egy lassan 9 hónapos vizsla kanom van. kiskorában gyakran tartotta úgy a lábát, mint a tacskók. tehát olyan kis göcsörtös volt neki. ez idővel elmúlt. mindenesetre vidd el állatorvoshoz, mert az a biztos. ha az,amit írtam, akkor úgysem fog pénzbe kerülni, ha meg baj van, akkor időben kiderül. mindenesetre írj választ lszi, nagyon érdekel, mit mond a doki.
2010. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el állatorvoshoz.

Valószínűleg a csontjai nem bírják a növekedés ütemét, lehet pl. csonthártya gyulladása.

Minél jobb minőségű étellel kell etetni (nem konzerv meg Chappy), és zöldkagyló kivonatot kell neki adni olyan 1 - másfél éves koráig (GF 600, Korvimin, Luposan Gelenkraft), de lehet akár élete végéig is.

2010. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos. Okozhatja a nem megfelelő táplálás, de lehet, hogy könyökízületi diszplázia az első lábak furcsa állása. Szülők voltak szűrve?
2010. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs..:(
2010. jan. 24. 16:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha elvittem a dokihoz akkor akkor leírom hogy mi történt..
2010. jan. 24. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, várjuk az eredményt!
2010. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is vizslám van és kiskorába ő is tartotta olyan esetlenül a lábát, én is furcsáltam de ezt kinőtte. Sztem nem lesz vele gond. De azért nézesd meg :) Biztos ami biztos
2010. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak nem volt időm mostanában írsogálni..szóval mire elvittük volna a dokihoz addigra meggyógyult :) hál' istennek.. szóval most kap csonterősítőt, hogy ne forduljon elő többet ez a dolog :)
2010. febr. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!