Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon paraszt dolog felajánla...

Nagyon paraszt dolog felajánlani valakinek, hogy adok neki zacsit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus "élő fába is belekötök" fajta, de mikor valaki a legkisebb szégyenérzet nélkül otthagyja valahol a kutyaszart, az eléggé felbosszant.

Eszembe jutott már, hogy az ilyen embernek felajánlom, hogy adok neki zacsit. Én vagyok egy utolsó bunkó paraszt, vagy igazam van?


2014. okt. 19. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de nem zacsi kéne nekik hanem egy 20000 ft-os büntetés minimum.
2014. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igazad van, de hidd el, szó nélkül elfog menni az illető, nem fogja elfogadni a zacsit. ( tapasztalat )
2014. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom #2-höz, mert nem fogják érteni a kérdésben rejlő humorral kevert számonkérést.
2014. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
A környéken több kutyás is azt mondta, hogy azért nem szedi össze, mert nincs külön kuka. Jelen esetben jogos, mert az ebadót szedik, se kuka, se zacsiadagoló, se kutyafuttató, de ha nem szeded össze akkor megbüntetnek, ha a sima kukába dobod azért is megbüntetnek, mert elvileg nem lehet, és speckó kutyaszargyűjtő kukába kellene dobni..ami nincs...
2014. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. A trükkje az, hogy nagyon naivan kell, és még a legbunkóbb marhák is nyúlnak a zacskóért a meglepetés miatt. Csak tényleg nagyon kedvesen, naivan kell mondani, hogy pl. "Jaaj, hát otthon felejtette a zacskót? Ugyan, ne szégyellje magát, bárkivel megeshet, még szerencse, hogy nálam éppen van, és tudok adni, így nem kell másnak kerülgetni."
2014. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én összeszedem, és mivel kutyakakigyűjtő se közel, se távol, bedobom az utcai közös kukába. Jól bezacskózva.

Nem szabályos, de lesznek szívesek akkor meghozni egy szabályt, ha biztosítják az eszközöket annak betartásához.

2014. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ajánlották már, nem sértődtem meg, közöltem, hogy csak pisilt a kutya (tényleg). Ha meg nincs nálam zacsi, halál kellemetlenül érzem magam, hogy ott kell hagynom, úgyhogy tutira örülnék neki. Aki meg parasztságból hagyja ott, azt idegeld fel nyugodtan, megérdemli :)
2014. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem paraszt dolog. Kutyás létemre engem is bosszant a dolog, és mivel mindig van nálam zacsi, sokszor felszedem, és a gazdának adom a csomagot. Meg szoktak lepődni, mikor mosolyogva közlöm, hogy valamit elhagytak, és sosem kakira számítanak.
2014. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nálam is elfogyott.Aztán egy kutyás adott,mondtam húú köszi,pont elfogyott és tiszta kellemetlenül éreztem magam.
2014. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálunk sincsen erre a célra szemetes kirakva, mégis összeszedem. Az ember legyen igényes ennyire a környezetére, meg eleve én is nap mint nap ott járok, simán beleléphetnék a saját kutyáméba is.
2014. okt. 19. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!