Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeret sétálni?

Miért nem szeret sétálni?

Figyelt kérdés
A szüleimnél van egy kutyus, lassan 4 hónapos lesz, és ha minden igaz, egy németjuhász-boxer keverék. Egy nagyon vidám, örökmozgó kutyus. De valamiért nem szeret sétálni. Megmakacsolja magát, elkezd sírni, és húz visszafelé. Leviszik, pisil egyet, és már akar felmenni. Néha erőltetjük, hogy jöjjön, akkor néha jön is, kakil is. Férjemmel néha elszoktuk vinni autóval erdőbe sétálni. Néha azt látjuk rajta, hogy élvezi, de a visszafelé úton már húz az autó felé. Mitől lehet ez? Én még olyan kutyát nem láttam, amelyik nem szeret sétálni.
2014. okt. 19. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szeret.. Vagyis nem szeret elindulni és hazamenni. Én azt szoktam csinálni, hogy vágok fel virslit és azzal csalogatom közben hívom magamhoz.Egy idő után már jön magától is. Mindig dicsérjétek ha megy magától akár egy métert is :)
2014. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Vannak ilyen kutyák. Nem érzik magukat biztonságban a megszokott helyükön kívül.
2014. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!