Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves, középtermetű, középho...

10 éves, középtermetű, középhosszú szőrű keverékkutyámnak milyen jónak számító (jó középkategóriás), még megfizethető árú tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kicsit olykor remeg a hátsó lába, úgyhogy lehetnek izületi problémái. Egyébként nagyon játékos, fürge kutya. Én 5-600 Ft/kg árban gondolkozom a neten való kutakodásom után. Mindenképp senior tápban gondolkozzak, vagy jó valami jó felnőtt táp is? Kb. ilyen árakon van a Bento Kronen, Bosch, Brit Premium, Fitmin felnőtt táp, Josera felnőtt táp, Mera dog felnőtt, Nutra Gold Breeders Bag, Purina Dog Chow. Ezeknél a jobbnak számító márkáknál az economy tápok (JoseraEconomy, Bosch Dog, vagy bosch My Friend) nagyon gyengék?

Köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 20. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem kísérletezek. A legolcsóbb prémium, tehát nem csak középkategóriás táp a cseh gyártmányú Brit Premium.

Jóárasítva a márkakereskedőnél, a kennelklub webshopban.

2014. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a Brit tápokat nagyon szeretem, évekig etettem azzal. Pár tápot nem ismerek jól, de a többség az teljesen megfelelő. A Dog Chow viszont egy elég alacsony minőségű táp. Persze a Chappy és társainál ezerszer jobb, de azért a premium minőségtől szerintem még messze van.

Doki már látta a kutyát a lábai miatt? Érdemes lenne legalább átnéznie a kutyát, hogy mi is lehet, mert nem biztos, hogy ízületi gond. Persze ettől függetlenül az ízületvédő nagyon jó és csak ajánlani tudom! Érdemes évente egy kúrát tartani.

2014. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, én Brit Prémiummal etetem a renszeresen sportoló kutyámat, és csak ajánlani tudom, maximáisan megéri az árát. Mi kimérve vesszük, azt hiszem 890ft egy kiló, de elvileg netről rendelve olcsóbb.
2014. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én is a Brit Prémium Senior M felé hajlok, ha az jó. (Én ezt jó középkategóriásnak nevezem árban is és minőséfben is, hiszen felső kategóriásnak ott a Care.) Azt a neten 465Ft/kg áron találtam.
2014. okt. 20. 15:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Régebben Acanával, Chicopee-vel etettünk, aztán férjem átállt az aldis Rufus-ra amire mondták, hogy nem olyan rossz. (De nem is jó...) Viszont nagyon jó áron van... De most szeretnék megint kicsit jobbat keresni neki, elfogadható áron....
2014. okt. 20. 15:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Rákerestema a Chicopee senior tápra, árban az is kibírható, de nem tudom, melyik a jobb. A Chicopeenál a kukorica van első helyen az összetevők közt. Szóval lehet, mégsem olyan jó. A Brit Prémium első helyén a 40% csirkehús áll...
2014. okt. 20. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A Brit Premium valóban csirkehúsra épül. De nem attól prémium, hanem pl. éppen az ízületi problémák megelőzéséhez szükséges kondriatintól és egyéb összetevőktől. Ha megnézem az összetételét ennek a prémium tápnak semmiképp nem nevezném középkategóriásnak. Azért mert valami olcsó, még lehet prémium minőség!
2014. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ennek örülök. :) Csak sokan inkább a Care-t ajánlják a Prémium helyett, ezért raktam lejjebb kategóriában. Én jó középkategóriásnak tulajdonképpen az alsó prémiumot értettem kb. :) Vagy a többi felsorolt nem számít annak? (A Dog Chowt kivéve.)
2014. okt. 20. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!