Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom kezelni?

Mivel tudom kezelni?

Figyelt kérdés
4 éves labradorom fülében mindig valami barna színű gennyszerű valami van. Az állatorvoshoz amikor elvittük kitakarította neki és adott cseppet ami nem használt. Ezt vagy ötször eljátszottuk és már unom ...ajánljatok valamit!
2010. jan. 24. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy másik állatorvost ajánlok!

Lehet,h kellene egy antibiotikum kúra is!

Milyen cseppet/cseppeket adott a doki?

2010. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fecskendőbe szívott fel a saját löttyéből és nemtudom mi volt az...
2010. jan. 24. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk westienk van . Mi neogranormonos vattával kipuculjuk, kiszedtük a szőrt a füléből és garasone fül-, szemcseppel csepentünk. A szeme is csúnya volt és arra is használt ,embernek is jó.mondjuk a westien vakarta is a fülét.
2010. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RastaMama ***** válasza:

mindenképpen keress másik orvost! most az én ebemnek is szem-, fülgyulladása van, vírusos :s

garasone jó, mi most otex cseppet kaptunk. de állatkereskedésben is lehet kapni fültisztító folyadékot, lehet az is hatna valamennyit. minden esetre én keresnék egy másik orvost. remélhetőleg semmi maradandó baja nem lesz az állandó gyulladástól. a gennyes dolgokat nagyon komolyan kell venni.

2010. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak akkor volt ilyen barna trutyi a fülében, amikor fülatkája volt. Még pici volt a tenyészetből hozta.

Vakarta is.

4 hetes kezelés volt, utána teljesen rendbe jött, és azóta tiszta a füle, és nem büdös a gyulladástól.

Szerintem is más dokit keress.

Megnézte mikroszkóppal a kitépett fülszőrt, hogy van e benne élősködő?

Csak azért írtam le, mert ez is egy magyarázat lehet a bajára.

2010. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állatgyógyszertárban vegyél Dexoryl fülcseppet. 2500 forint körül van de hatásos a legmakacsabb gyulladás esetén is...ha valóban gyulladás.


Ha ez sem használ akkor meg kell nézetni jobban, mert valószínűleg idegen test került a hallójáratba ami fenntartja a gyulladásos állapotot.

2010. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!