Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyaház való egy...

Milyen kutyaház való egy kisspiccnek? Mennyire legyen szigetelt? Az alábbiak közül jó lehet valamelyik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Felnőtt 5kg-s a kuty. Sajnos ahol most lakunk nem tarthatom bent..nem én vagyok itt az "úr"... :(


Köszi a válaszokat!


2014. okt. 21. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igazából semmilyen, sajnos a kisspicc alapból szobakutya.

De ha tényleg nincs semmi más lehetőség akkor az első kivételével a többi jó lehet. Az ajtó ne legyen középen mert az kifűthetetlen a kutya számára,mindig éri a szél.Legyen a teteje felnyitható, hogy takarítani tudd és legyen benne minimum 4-5 cm hőszigetelés a falakon, a tetőn és a padlón is. A mérete akkora legyen, hogy a kutya fel tudjo állni benne és kényelmesen összegömbölyödni.

2014. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy mit hoz a sors majd, mikor megvettem...

Mondjuk annyira nem rajongott télen a szobáért. Eléggé melege volt bent.

Jó kis bundája van...de félek, nehogy mégis fázzon, ha nagy hidegek jönnének.

2014. okt. 21. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban nem kintre való!!!bár ha kinti létet szokta meg akkor a szőre is ahhoz alkalmazkodik gondolom.


Jól szigetelt kutyaól + szalma!!! elsőt én sem ajánlom,a többi jó! :)

pokrócok azok átnedvesednek, a szalma meg elszívja vizet és nem fog meg fázni,persze időnként ugye cserélni kell..

2014. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!