Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellopták, vagy elveszett a...

Ellopták, vagy elveszett a kutyám, mit tegyek? ( Többi lent)!

Figyelt kérdés
A kutyusom egy nap,mikor kiengedtem a kertbe,eltűnt. 2013.11.19.én tűnt el,azóta keresem a kutyust,menhelyeket,gyepmesteri telepeket,állatotthonokat,Állatvédőket,Állatorvosokat,a környékbeli embereket is értesítettem,illetve a rendőrséget is!Hirdető oldalakon is keresem,a mai napig,de azóta sincs meg. A kutyus Chipelve van!!! Német közép Spicc szukáról van szó,keverék,de szinte teljesen fajta jellegű! Nagyon okos,szófogad,ragaszkodó kutyus,sosem szökött el 4 év alatt. Most 5 éves múlt. Lehetséges,hogy senki sem látta,senki sem tud róla semmit,senki sem vitte be állatorvoshoz,senki sem találta volna meg? Kocsival is körbe jártuk a környéket azóta már számtalanszor,és mi sem láttuk!Nagyon hiányzik majdnem 1 év után is,és nagyon szeretném vissza kapni,sok mindenen keresztül mentünk,és nem tudom elengedni,főleg,hogy azt sem tudom,hogy jól van e,kinél van,és jó helyen e?Nagyon szeretem a kutyust! Esetleg a rendőrségen tegyek még egy próbálkozást? A válaszokat nagyon szépen köszönöm! További szép napot!
2014. okt. 21. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a chipnél beírattad, hogy elveszett, talán egyszer előkerül. Sajnos, sok orvos nem ellenőrzi le a chipet, ha idegen kutyát visznek be. Dokival azért megnézetném az adatbázisban, nem írták-e át már új névre. Némely doki simán megcsinálja.
2014. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csabika1971 ***** válasza:
19%

A kutya majd egy évvel ezelőtt tűnt el, hogy most előkerüljön sajnos szerintem kisebb csodával érne fel.

Ha ennyire hiányzik, keress helyette másik kutyust. Tudom az nem ugyan olyan lesz, de a semminél többet ér.

2014. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom ellopták szaporítani. Nagy eséllyel a chippet is kivágták belőle...
2014. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esély mindig van. A noé állaotthon most talált és adott vissza meg egy 2 évvel ezelőt ellopott francia bulldogot, de a leghosszabb eset, hogy 10évvel az ellops után került vissza a kutya a gazdához. Időnként nézz rá a chip adataira nem történt-e benne változás és ha nem irasd be a megjegyzés rovatba a állatorvossal, hogy a kutya elveszett és kéred vissza.
2014. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát elég csekély az esély, nagyon sajnálom, de én sem adnám fel.

Nézz rá a petvetdatán, hogy még a te neveden van e regisztrálva.

Bocsi, hogy csúnyát írok, de simán lehet, hogy már nem él. Elüti egy autó, a vadállatok széthordják elég hamar.

2014. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A kutyus még igen,mindig az én nevemen van,nem történt változás,és minden Budapesti,és Pest megyei állatorvosnak szóltam az eltűnés napján,illetve minden lehetséges helyre. A Petvetdatán ki is van írva,hogy elveszett,keresik!!! Remélem hogy nincs semmi baja,nem ütötték el,és nem került rossz kezekbe sem. Nem szeretnék másik kutyust,2-3 évig még nem,talán elő kerül,remélem! Nem adom fel,mert az életem részévé vált,nem csak egy kutya,hanem a legjobb barátom. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2014. okt. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!