Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire számít az, hogy a...

Mennyire számít az, hogy a kiskutyám játékai állandóan nála van?

Figyelt kérdés
Olvastam valami olyasmit, hogy csak néha adjam neki, mert különben azt fogja hinni, hogy a földön lévő összes dolog az övé? Ez hogy van, mennyire igaz? saját tapasztalatok? 8 hetes a kiskutyám
2014. okt. 21. 16:30
1 2
 1/11 Colonel Reed válasza:
0%
Ez marhaság. A cipőket és más, a földön található dolgokat így is-úgy is meg fog rágni, ilyenkor leszidod. Mit érsz el a játékmegvonással? Szomorú lesz a kutya, ennyi. Meg majd elveszi helyette a papucsod.
2014. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem abban számít h azt fogja hinni h minden az övé, hanem abban h a játék elveszti a motivációs hatását, mivel mindig nála van. Nem fogja kötni ahhoz h játék csak veled van és csak akkor kaphatja azt meg ha veled játszik.
2014. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na máris oszlik a vélemény, akkor kinek mi a saját tapasztalata?
2014. okt. 21. 16:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen ha elől vannak a játékai akkor azzal nem lehet motiválni. Régebben kint hagytuk a tenisz labdát. Aztán amikor mentünk a parkba már nem is érdekelte.Összes játékot és a labdát is elvettük előle. Csak akkor kapta meg ha a parkba mentünk. Nem tudja megunni a labdát :)

Csak sétakor játszhat vele,máskor nem.

2014. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ha állandóan elől van az ÖSSZES játéka (nálunk ez kivitelezhetetlen lenne, mert tele lenne a kert :D) akkor bizony azok annyira már nem fogják érdekelni, és lehet hogy nem is fog velük játszani. A játékok állapotát és a pénztárcádat is megkíméled, ha cserélgeted őket és mindig mást hagysz elől. 1-2 dolgot nyugodtan elől hagyhatsz, ezek lehetnek állandó dolgok is, szóval nem kell cserélgeti. Az én kutyám két plüssel alszik, és nem unja őket. Viszont a Dummykat, a sípolós játékokat, tölthető játékokat, vízi játékokat, néhány egyéb plüss játékot stb csak akkor veszek elő amikor velem játszik. Egy pár gumicsont van neki elől a plüssökön kívül, de ezeket is cserélgetem. Így mindig lesz neki újdonság, és érdekelni fogják a régi "új" játékok is.
2014. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Jól írják a legtöbben előttem, sajnos én elkövettem azt a hibát mikor kicsi volt a kutyám, és a mai napig nem lehet játékkal motiválni/jutalmazni, csak kajával, ami nekünk főleg nagyon rossz, mert versenyszerűen agilityzünk, ami így sokkal nehezebb.. :/
2014. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KGabi0000 ***** válasza:
0%
Az én kutyám szó szerint játékmániás,ahogy meglát egy labdát vagy sipolós hangot hall rögtön odarohan felemelt fülekkel( tacskó) és nem veszi le a szemét róla.Úgyhogy őt lehet vele motiválni,viszont ha jutalomfalatot használsz,azzal jobban tudod motiválni,hiszen ha valami sportra is szeretnéd megtanitani,akkor azt nem lehet labdával.Én azon a véleményen vagyok,hogy ki hogy akarja,bár én elölhagyom a kutyámnak.
2014. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden kutyámnál van egy doboz. Abban benne mindaz, ami rágható, játszásra használható. Mind megtanulta, a dobozból lehet válogatni. Néha , ha időm van, tanuljuk a visszapakolást. Ha nincs rá kedvem, időm, akkor szépen beszórom az egészet a dobozba és kezdődhet a válogatás. Igen muris, amikor még a felnőtt is turkál a dobozban, hogy mit vegyen elő.
2014. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy gyepis keverékem van, 2 kötél és egy plüss csont van mindig elöl neki, ha elkezdek vele játszani kézzel, akkor sokszor elrohan a játékért, hogy azzal szórakozzunk :D Néha többet is kihord aztán meg kapkodja a fejét, mert nem tudja melyiket fogja :D


Van gumilabdája is, de az el van pakolva és csak akkor kerül elő ha játszunk.


Nem rág meg semmit a lakásban, nem lop DE régebben amikor takarítottam a terráriumot és lepakoltam a földre a holmikat, párszor elemelt dolgokat (fát, osztriga héjat, csigaházat) és bevitte a vackába,de nem rongálta meg őket. Leszidtam érte és azóta nem csinálja.

2014. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hamar megúnja,ha mindig előtte van.Ha nem adja oda,védi,akkor az dominancia jele,tehát akkor fogod és elveszed és elgondolkodol,mi maradt ki a neveléséből.
2014. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!