Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3éves német dogom egyik...

3éves német dogom egyik napról a másikra nagyon kedvetlen lett, nem érdekli semmi, enni sem akar és kezd vészesen lefogyni. ötlet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Daganat, babézia, millió oka lehet. Állatorvoshoz vidd el!
2014. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ötlet? Orvoshoz, de azonnal.
2014. okt. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy férges, a mi kutyánk is így viselkedett. Vidd el orvoshoz! Most hogy van a kutya? :)
2014. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem jól... kiderült hogy súlyosan vérszegény szegénykém, most az a gondom hogy be kellene neki adnom egy injekciót amit a doki hagyott itt.előbb megpróbáltam de nem sikerült úgyhogy most nem tudom mi legyen...azért nekem kell mert a doki nem tudta(a kutya nagyon makacs)
2014. okt. 24. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Te tetted fel azt a kérdést, hogy kell egy injekciót a kutyának beadni?

Az orvosodnak gratulálok. Ilyen nincs, hogy nem tudja beadni! Keress egy másik orvost.

2014. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 evimeri ***** válasza:
Szia! Milyen állatorvos az aki nem tud beadni egy injekciót és a gazdára bízza. Te gondolom nem vagy szakember és ha véletlenül rossz helyre adod komoly problémák adódhatnak és az orvos mossa kezeit. Szerintem sürgősen keres másik orvost. Nem akarlak elkeseríteni, de ez lehet daganatos betegség is. Az egyik kutyánk két éve így ment el, májrákja volt.
2014. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na végül egy nővér ismerősünk beadta az injekciót, vasat meg a babézia elleni szert is, valószínűleg nem az van neki de biztos ami biztos alapon megkapta.holnap lesznek további eredmények de én már a legrosszabbtól félek annyira gyenge szegény hogy a szivem szakad meg ha csak ránézek.attól félek hogy össze fog nekem esni és akkor mit csináljak vele?mondjuk étvágya szerencsére van, céklát adok neki a vérképzés miatt.szorítsatok nekünk!!!
2014. okt. 26. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi tortent vele?

Remelem semmi baj

2015. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!