Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek kell levelet irnom...

Kinek kell levelet irnom Nemetorszagban, ha kutyat szeretnek?

Figyelt kérdés
Alberletben elek, a berleti szerzodesbenle van irva, hogy allat tartasa lehetseges, megbeszeles kerdese. Bementem az ingatlanoshoz, aki intezi a lakasugyeket, aki azt mondta irnom kell egy levelet Dusseldofba, ahonnan majd jon a valasz, hogy lehet vagy sem. Irjam bele mekkora a kutya, hany kilo es kuldjek rola egy kepet!! En decemberben megyek haza, menhelyrol hozok el egy kutyust, de ha nem lehet nyilvan nem is megyek el a menhelyre. Hogy kuldjek kepet?? En ezt nem ertem. Azt se, hogy miert mas donti el es azt se kinek kell cimeznem a levelet?! Az ingatlanos epp rohant, nem tudott segiteni. Nem tudom esetleg valaki tudja ilyenkor mi van? Oberhausenben elek, ha ez fontos.
2014. okt. 21. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvárod, amíg az ingatlanos ráér, és kikérdezed rendesen.
2014. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A bérleti szerződésben le van írva a bérbeadó neve aki Düsseldorfban lakik. Nem?.


Tisztelt bérbeadó!

Szeretnék decemberben egy közép termetű kutyát vinni az Ön által bérelt lakásba. Érdeklődnék, hogy engedélyezi e?

A fajtát még nem tudom, mert menhelyről hoznám ki.

Várom mielőbbi válaszát!

Üdvözlettel:

bérlő

2014. okt. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2014. okt. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tulaj Genfben el. Ezert nem ertettem en sem. A szerzodesben hatom sor van ertol irva: allat tartasa lehetseges elore egyeztetessel. Ha ugy alakul, hogy kutyat, macskat vagy mas haziallatot tart, uj szerzodest kell irni, amely kiterjed az allatra is.

Neten is probaltam rakeresni, de nem talaltam semmit. Esezleg valami hivatalos szervnek kellene irnom? De miert o donti el?

2014. okt. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!