Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bűzmirigy gyulladás lenne?

Bűzmirigy gyulladás lenne?

Figyelt kérdés

A kutyám mostanában gyakran nyalogatja a végbélnyílását, azonban szánkázni nem láttam, a fülét sem vakarja, bűzt sem érezni, így nem tudom mi lehet.

Történt valakinél hasonló eset?


2014. okt. 22. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet az, nem árt megnézetni! Az enyém is ezt csinálja mostanság, én is viszem a dokihoz nemsoká. Szánkázni amúgy nem minden esetben szoktak, a nyalogatás sokkal jellemzőbb.
2014. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám bűzmirigyét rendszeresen nyomni kell, mert nem ürül magától. Nem szánkázik, nem nyalogatja a végbélnyílását, a fülét sem rázza, de 3 havonta ki kell nyomni, és akkor már eléggé teli van.

Mindenképp nézze meg állatorvos, lehet, hogy neki is csak ki kell nyomni. Ha nem kezelik, és tényleg begyullad, tályog keletkezik, na az már komolyabb baj :/

2014. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ettől féltem. Hadilábon áll az állatorvosokkal, oltatni is egy művészet...

Köszönöm a válaszokat!:)

2014. okt. 23. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az viszont neveletlenség. Hidd el, semelyik kutya nem szereti az állatorvost, de ha az én 5 kilós kutyám hang nélkül tűr minden szurit, akkor senki ne mondja, hogy az olyan fájdalmas. A bűzmirigy nyomásért sem rajong, de mondom neki, hogy maradjon nyugton, és hallgat rám.
2014. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!