Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs csípésnél normális a...

Kullancs csípésnél normális a pukli és a piros környék?

Figyelt kérdés
Van egy most 5 hónapos kiskutyám és szeptember vége fele volt egy kullancsa. Belül a lábánál. Miután kiszedtük egy pukli volt ott neki. Nézegettem úgy két hétig és egyre jobban múlt el a pukli. Én meg megnyugodtam, hogy ezzel már nem lesz semmi baj, úgyhogy nem néztem. Ma amikor ránéztem piros volt a kullancs csípés körül, és ha jól láttam egy fekete pötty van a bőre alatt. Gondolom hogy a kullancs egyik darabja. Szerintetek mi lehet? Vagy majd kidobja magától a szervezete? Veletek már előfordult ilyen vagy mennyünk orvoshoz? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 22. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz, az a tuti.

Ne haragudj: menjünk, és nem mennyünk orvoshoz.

2014. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Helyesírás 5* kérdező!
2014. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást! Még várok válaszokat.
2014. okt. 22. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a Lyme borreliosis (magyarul Lyme kór) tipikus tünete! Mindenképpen vidd orvosoz, mert ez nagyon komoly betegség.
2014. okt. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!