Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnánk leszoktatni, a...

Hogyan tudnánk leszoktatni, a 6 hónapos kiskutyánkat a papírzsepi rágásról?

Figyelt kérdés

#kutya #zsebkendő #papírzsepi rágás
2014. okt. 24. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért van nála papírzsepi?? Ne add oda neki! Vagy ha mindent rág akkor rágókát neki! Én szárított disznóbőrt veszek imádja! Rá sem néz másra!
2014. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd előtte, vagy ne tudja elérni és vegyél neki valamit, amit kedvére rágcsálhat.
2014. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtiltod neki. Kitartóan, addig, amíg meg nem tanulja, hogy nem kerülhet a zsepi a szájába. Lehetőleg nem kell széthagyni, olyan helyre rakni a használtat, ahol elérheti. Ha lebukik, elveszed, megerősíted, hogy NEM !, vagy Fúj! .
2014. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 evimeri ***** válasza:
Szerintem egy hat hónapos kiskutyát elég nehéz leszoktatni bárminek is a rágásáról. Nekem is van egy hat hónapos kiskutyám és mindent megrág. Amíg fogváltós időszaka van szerintem csak addig rágnak meg mindent. Legalábbis a másik két kutyámnál csak addig tartott.
2014. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!