Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érhetem el a 8 hetes...

Hogyan érhetem el a 8 hetes kiskutyámnál, hogy a későbbiekben engem tekintsen falkavezérnek?

Figyelt kérdés
4 fős család de mindenki sokat foglalkozik vele értelem szerűen azonban én vagyok a fő gazdája és én fogom kutya oviba suliba is hordani majd a későbbiekben, hogyan oldható meg, hogy én legyek a falkavezére? Mi az amire nagyon figyeljek? vagy csak szimplán játsszak én vele a legtöbbet?
2014. okt. 24. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha minden nap te eteted, tanítod, foglalkozol vele, akkor automatikusan téged tekint majd falkavezérnek!:)
2014. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
A legfontosabb a következetesség. Pl. ha valamire azt mondod, hogy 'nem', akkor az úgy is legyen! Vagy pl. a behívás: minden körülmények között oda kell mennie hozzád. Stb, stb.. nem kell nagy dolgokra gondolni egyébként, csupán a mindennapi életben következetesnek kell lenni.
2014. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy te viszed oviba,suliba hordani az már elég ahhoz szerintem,hogy te legyél a főnök.Mivel az ott tanultakat otthon is kell gyakorolnod!

Ha te eteted az is sokat számít.

Foglalkozás alatt pedig ha azt érted hogy simizés,meg játék akkor nem fogsz veszteni vezető pozitciódból,hiszen te neveled,neked kell engedelmeskednie,te irányítod,nem csak simogatod,meg játszol vele.

2014. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!