Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIT lehet tenni a kutyaszaggal?

MIT lehet tenni a kutyaszaggal?

Figyelt kérdés

Samponnal 1-2szer erdemes csak furdetni events de a mi kutyank Mar a furdetes masnapjan eleg szagos.

Tapot eszik fokent (szoktam neki huslevest fozni tobb fele husbol tesztabol repabol feherrepabol de csak heti 1szer kb).

Halolaj kapszulat kap.

Van olyan tap amitol kevesbe lenne szagos?


2014. okt. 25. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos látta? Ugyanis, ha valóban a kelleténél büdösebb, akkor lehet, hogy valamilyen emésztési problémája, fogproblémája, stb. van. Egyébként meg minden kutyának van egy természetes szaga, amivel nem tudsz mit kezdeni.
2014. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jó egészségnek örvendő kutyának, bizony kutya szaga van. lehet hogy a Te orrod másnak érzi.
2014. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
egy kis párfümmel be kell fujni a hajlatainál, vagy kenőccsel bekenni lehet párolog
2014. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen rendszeresen jar. Most volt vervetele is mert ivartalanitottak.

Tudom, hogy van AZ a bizonyos kutyaszag de AZ amerikaibulldogunk nem olyan szagos mint a keverek.

2014. okt. 25. 17:20
 5/11 A kérdező kommentje:
Parfum? Egeszen biztos nem AZ a megoldas. Jo kis borbetegsege is lehet tole 😐
2014. okt. 25. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú tápot kap enni?
2014. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
9%
Kutya nem való a lakásba, ilyen egyszerű...
2014. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Royal canin.

Nem hiszem, hogy mint a hidegben jobb helyen lenne.

2014. okt. 25. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:

#7, szerintem pont ott tartja a Kérdező a saját kutyáját, ahol ő akarja xd Mondjuk egy kínai kopasz kutyát megnéznék télen a térdig érő hóban meddig húzná, ha szerinted a kutyának kint a helye.


Kérdező, esetleg lehet bűzmirigy probléma is. Szerintem vidd el egy jó állatorvoshoz, hogy nézze meg, mert nem egészséges, ha zavaróan szagos.

2014. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most volt ivartalanitason ahol mindenet atneztek (kormei fogai szore/bore vere fulei szemei nyirokcsomok ) es azt mondtak 101%ig egeszseges. Lehet azert szagosabb mert keverek vagy epp amelyik fajta keverekei.

Nyilvan ha nincs megoldas igy is szeretjuk ahogy eddig is de egy kerdest megert hatha van /volt valakinek hasonlo "problemaja".

Brit tapot ajanlottak meg, hogy ne csak 1 fajtat egyenek, hanem 3-6 havonta valltogassuk a 2 fajtat.

2014. okt. 25. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!