Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikorra várhatóak a kiskutyák?

Mikorra várhatóak a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kutyánk ma 58 napos vemhes és 9-10 óra körül megjelent a péráján egy kis nyálkás folyás (a neten azt olvastam hogy ez már annak a jele) viszont teljesen nyugodt, nem vackol és ezt nagyon furcsálom. (Azt is olvastam hogy a megnyílási szakaszt sokszor nem veszik észre, mert nem liheg a kutya és nyugodt). Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Kb mikorra várhatjuk a kiskutyákat? Kérem csak olyan emberek írjanak akinek van tapasztalata ill. nem akarnak kiosztani.. előre is köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 26. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az állatorvosotokat, és őt kérdezd meg. Úgyis készenlétben kell lennie, ha megindult az ellés.
2014. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. :)
2014. okt. 26. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Készülj!

Császár is lehet belőle.

2014. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Állatorvosunk szerint nem.
2014. okt. 26. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiment hozzátok, vagy telefonon mondta ezt?
2014. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden oké. Nem kellett császározni. Ma világra jött 2 kiskan kutyus az első kölyök 60 dkg a másik 40 dkg lett. Egészségesek és az anyuka is jól van. Egyébként ha bárkinél ezek a tünetek lennének amit kiírtam nem kell aggódni mert a mi kutyánk alig vackolt egyáltalán nem liheget csak akkor mikor már mind 2 kutya világra jött. Remegni csak akkor remegett amikor már elfolyt a magzatvíz és ellés előtt 2x hányt, a hője meg 37,3 volt. :)
2014. okt. 27. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Azért a kiosztást is megérdemled remélem tudod.
2014. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!