Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rágja állandóan a lábát?

Miért rágja állandóan a lábát?

Figyelt kérdés
Egyfolytában a lábát rágja. Megnèztem, de nem látok rajta semmit, 3 napja fürdettem meg, elötte is rágta, abban remènykedtem h ezután nem fogja.. Már sebes a lába.. Mi lehet vele, és mit csinàlhatnék ?

2014. okt. 26. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, simán lehet bőr alatti fertőzés, de keringési zavar, idegelhalás/-becsípődés is.
2014. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vidd el. Lehet hogy rühes, vagy bolhás, vagy valami olyan mélyen van a lábában, hogy nem veszed észre.
2014. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a válaszokat. Elviszem az állatorvoshoz, csak az a probléma, hogy nagyon flegmák, és félvállról vesznek mindent a helybéli állatorvosok. De mindenképpen elviszem.
2014. okt. 26. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagytestű kutya akkor a doki megfogja vizsgálni a szívét is mivel gyakran az nagytestű kutyák ha szívbetegek akkor zsibbad a hátsó lábuk és azért rágják a mancsukat.
2014. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közepes-kistestű. Beagle. a combját szokta rágni.
2014. okt. 26. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Bűzmiriggyel minden rendben?

Ha flegmának tartod az orvosaidat, érdemes akár messzebbről is választani másikat. Lehet, egyszer a kutya élete fog múlni a flegma orvoson.

2014. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában bűzmirigy-problémára utal, ha a lábát rágja, de természetesen bolha elleni spot-on is kell rá. Ha bűzmirigy és kinyomják, egy-két napon belül el kell, hogy múljon a viszketés. Ha nem múlik, akkor kizárásos alapon valami más gond van.
2014. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!