Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Támadt már meg kóbor kutya?

Támadt már meg kóbor kutya?

Figyelt kérdés
Édesanyámmal mai nap láttunk két ma kitehetett keverék kutyát. Feküdtek a fő út melletti árokban. Kiszálltunk az autóból és elkezdtünk oda sétálni mikor elkezdtek ugatni és mérgesen szaladni elénk. Mi visszafordultunk s inkább beszálltunk az autóba mert meg ijedtünk. 2 óra elteltével már nem voltak ott sajnos.
2014. okt. 26. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Apukámmal bicikliztem és egy kicsit letértünk az útról egy ilyen erdős területen, hogy együnk. 3 közepesen nagy keverék kutya nézett minket vagy 15 percig úgy, hogy észre se vettük őket :D Aztán elkezdtek morogni és lassan közeledtek, közbe háromszögbe rendezőtek... amikor elkezdtünk hátrálni a biciklik felé akkor elkezdtek futni és alig tudtunk úgy begyorsulni, hogy ne harapjon meg az egyik. Még utána vagy 1 percig futottak utánunk :D
2014. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nemrég volt hozzá szerencsénk, kutyákkal voltunk ráadásul és szépen neki is esett az egyiknek. Emberre nem támadott.
2014. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tokajban egyszer egy egész falka kutya rohant utánam. 6-8 kutya legalább. Biciklivel tekertem ahogy bírtam és hosszú volt az út hazáig. Aztán satufék a ház előtt, és eldobtam a bringát, majd berohantam a kapun. Sikerült úgy becsuknom, hogy a kutyák nem jöttek be. Hát nagyon féltem.
2014. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha, pedig Romániában is éltem egy ideig, és ott aztán tényleg minden sarkon volt legalább két kutya. Ha az ember fut vagy biciklizik, persze, hogy "megtámadják" a kutyák, vagyis inkább üldözőbe veszik. Ha nem menne sehová, nagy valószínűséggel a kutya rá se bagózna.
2014. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer amikor lovagolni mentem ki biciklivel a lovardába, kirhont egy fehér puli az egyik tanyábol. Mivel korábban is történt már ilyen, tanultam belőle, és azóta gázsprayvel mászkálok. Ezért amikor a lábam közelébe ért a puli, telibe találta a permet. A paprikátol vörözs lett a kutya bundája. Sajnáltam hogy ezt kell tennem de a lábamat jobban sajnáltam, így muszáj volt.

A hülye gazdájának többször lett szólva de nem érdekelte csak annyit mondott hogy szálljunk le a bicikliről és simogassuk meg mert amúgy is csak ugat......

Hát nekem nem úgy tünt amikor vicsorgva rohant a lábamnak. Miután lefújtam, azután érdekes nem jött ki többet.

2014. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!