Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti megvennétek ezt a könyvet?

Ti megvennétek ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy olyan könyv, amiben olyan állatok (kutya, macska,ló) történetét mutatná be, amelyek csoda folytán élnek, mint pl zigi és twigi, akiknek a "gazdájuk" széttörte az állkapcsát, de a canispro megmentette őket, stb stb.


Tehát, ha lenne egy könyv, aranyos/szívhez szóló állatos csodatörténetekről, ti megvennétek? Magatoknak, vagy ajándékba.


2014. okt. 26. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz csatolni? :)
2014. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen könyvek, olvastam ilyet, kaptam ilyet, de hogy magamtól nem vennék az biztos. Nem szeretem ezeket a bulváros témákat. Most láttam a Libriben egy a kutya evolúciójáról szóló könyvet, na azt megvenném, ha nem lennék leégve.
2014. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Függ a képek minőségétől, az írásmódjától, de alapvetően szerintem érdekes lehet.Én nem gyűjtenék azért ilyet, de biztos szívesen el olvasnám, s ha lenne olyan ismerősöm aki szereti az állatokat akkor szerintem ez egy szép ajándék lenne.
2014. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max. ajándékba adnám (bár ilyen sírós horrorsztorikat annyira talán nem jön ki jól ajándékozni se, nem az a kifejezetten boldogságot hozó dolog), főleg ha támogatnék vele valami szervezetet, de miután minden sztori megvan a neten, különösebben nem érzek vágyat arra, hogy ilyesmikkel pakoljam tele a polcomat, annyi felesleges pénzem nincs. Akkor már inkább egy korrekt állatos regény. Vagy ugye átutalni az árát valamelyik szervezetnek, aki megérdemli, azzal többet érek, mint vásárolgatással. De persze nem én vagyok az etalon :)
2014. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Nem szeretem az ilyen szenzációhajhász sírós-szívszorító sztorikat. Sokkal szívesebben olvasok valami szakkönyvet az állattartásról, nevelésről vagy egy (nem állatos) jobb regényt.


Egy kivétel van: ha a helyi menhely valami kerek évfordulóra összerakna egy könyvet a legemlékezetesebb eseteiből, aminek az árából - a kiadási költségeket kívül, természetesen - a menhelyet lehet támogatni.

2014. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!