Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reális TK-s, oltott Svájci...

Reális TK-s, oltott Svájci fehér juhászkutyáért 70 ezer Ft?

Figyelt kérdés

Nem túl olcsó?


Előre is köszi!



2014. okt. 27. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Elküldenéd privátba a linket ahol találtad vagy a kutya TK-ját? Ez nagyon kamu szagú valami itt bűzlik. Svájci fehéret annyiért nem veszel ...
2014. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, hol árulnak svájci kölyköt ennyiért, mert szerintem ez igen olcsó.

A szülőknek megvan minden? Oltások, szűrések, kiállítási eredmények, törzskönyv, orvosi vizsgálatok, stb?

2014. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Küldj linket nekem is pls
2014. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es! Szerinted én miért teszem fel a kérdést?! Linket meg nem küldök, mert ha nem csalás megveszitek előlem :D


Egyébként elvileg minden van ami kell, mert kb. ugyan azt írják mint a népszerűbb tenyésztők csak a nevek mások.

2014. okt. 27. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Kell már nekem svájci fehér juhász... Bőven elég a 3 újfoundlandi ...
2014. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben svájci fehér juhászt vagy az icewine kennelből vagy a dashing dawn kennelből vennék itthon, máshonnan nem.
2014. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem reális, de, túl olcsó.
2014. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne az árat nézd, hanem a tenyészetet.Ha az alom megfelel a tenyésztési kritériumoknak, neked tetszenek a szülők, hajrá.

Nem kapkodnak manapság a nagytestűekért.

2014. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, már van egy kutyám, és önkéntes vagyok egy menhelyen, úgyhogy nekem nyugodtan küldhetsz, mert nem kell új kutya. Azért kérjük a linket, hogy tudjunk neked segíteni! Bár az utolsó válaszod alapján nem tenyésztőtől vannak a kicsik. "Elvileg minden megvan" - ilyen alapon ne vegyél kutyát sehonnan.
2014. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ezen a listán nincs fent a tenyésztő, akkor ne.

2014. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!