Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyának szabad...

Németjuhász kutyának szabad teniszlabdát adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamelyik nap ment a discoveryn, hogy egy németjuhásznak teniszlabdát adtak játszani és idők után tönkretette a fogait, amit mi nem veszünk észre csak egy idő múlva a kutyának annyira tönkremegy a foga hogy a szemei gennyezni fogna.(tudom nem mindent kell elhinni a mit a tvbe mondanak de nem szeretném h baja legyen a kutyámnak.)

2014. okt. 27. 22:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#6:

[link]

[link]

[link]


Igen a kutyus nagyon rágcsál mindent. De szoktam neki venni hatalmas nagy füstölt csontot a,ivel órákig is elvan. A labdát meg csak akkor adom neki oda amikor dobálom neki. amikor nem vagyok ott vele a labda elvan rakva a szekrénybe!

2014. okt. 28. 20:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Ha számít, szerintem ne füstölt csontot vegyél, hanem a marha ízületet. Magyarán cupákot. Nyersen odaadod és nem sózottat adsz neki.
2014. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szép kutyus,de én értetem valamit félre,mert gondolom a képeken nem 5 hónapos.
2014. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Jaa 3 éves 5 hónap múlva,most olvastam vissza,nagyon szép :)
2014. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14 : kipróbálom!!!:)

#15 : 3 lesz :)

2014. okt. 28. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!