Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat ennyit feleslegesen...

Miért ugat ennyit feleslegesen a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos kuvasz kutyám, akivel napi rendszereséggel foglalkozok.Másfél órás séta, utána agyi fárasztás.(tárgyak megkeresése stb...)

Viszont néha rájön az ugatás és képes 20 percen keresztül a semmit ugatni.Főleg esténként, de volt már olyan, hogy hajnali 5kor erre keltem...Szerencsére a szomszédok nagyon megértőek, de nem szeretném ha mindig ez menne.Én úgy tudtam, hogy a kuvasz nem az a feleslegesen ugatós fajta, a tenyésztője is megerősített ebben.

Szerintetek miért csinálhatja?Vajon kinövi?Mit tehetnék ellene?


2014. okt. 27. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én adok egy pofont a kutyának ha feleslegesen ugat, vagy rászólok erélyesen. Abba szokta hagyni.
2014. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a múltkor megvertem érte.

Használt.

2014. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sėta nem fáraszt le fizikailag egy kutyát.Ha ugat,tiltani kell,minden egyes alkalommal.Meglesed és amikor ugat,rászólsz,vagy mellé dobsz egy zörgő kavicsokkal töltött flakont vagy egy vödôr vîzzel megszórod,attól függően,mennyire hatja meg.A lényeg,hogy ugatás közben történjen,így össze tudja kötni,hogy mi az,amit szeretnél.
2014. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!