Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nöstényt vagy kan kiskutyát...

Nöstényt vagy kan kiskutyát válaszak?

Figyelt kérdés

nem tudom melyik lenne jobb választás.

szeretném egyedul hagyni és ,hogy higat legyen de azt nem szeretném hogy gyakran bajba kerüljön.

(cavaliar king chares spániel)


2014. okt. 28. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar az, hogy bajba kerül?

Az ivartalanítással és a neveléssel minden probléma kiküszöbölhető. Mennyi időre hagynád egyedül?

2014. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

30 percre hgynám egyedul

az,hogy bajba kerüljön=letépi a tapétát stb. de most,hogy jobban bele gondolok ténleg neveléstől függ.

2014. okt. 28. 08:46
 3/13 anonim ***** válasza:
hát igen neveléstől függ minden de ha már megkérdezted én azt mondanám hogy fiút válassz (én minden kutyából fiú párti vagyok szerintem sokkal macisabbak :D)
2014. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. okt. 28. 10:01
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
A fiú kutyák mellett voksolnék én is. Mivel írtad,hogy nem akarod,hogy letépje a tapétát gondolom lakásban tartanád, mert a kutyák is menstruálnak ám.A tüzelőbugyi nem a legkényelmesebb a vércseppek meg undik a szőnyegen.
2014. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de a mestruálást meg lehet akadájozni ivartalanitásal nem?
2014. okt. 28. 10:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Az nem menstruálás, hanem tüzelés, és nem vészes annyira. De igen, az ivartalanítás a biztos! Nemcsak a tüzelés szűnik meg, hanem megóvod egy csomó betegségtől.
2014. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszöm a válaszokat
2014. okt. 28. 10:13
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát a szukák általában dominánsabbak.A kanokat könnyebben lehet kezelni+ha nem tenyészted és ivartalanítod akkor az is egyszerűbb és jóval olcsóbb is. Mert ha ivartalaníttatod majd akkor mind1 milyen nemű sok betegségtől megóvod vele őt.
2014. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Én a helyedben szukát vennék.

Az ivartalanítással megakadályozhatod a tüzelést. A szukák általában nyugodtabbak és nemtudom, hogy ez mennyit számít, de a kanok jóval többet jelölnek

2014. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!