Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogy tudnám...

Szerintetek hogy tudnám meggyőzni őket?

Figyelt kérdés
4 éve elkőltöztünk az akkori kertes házunkból, ahol van két kutyánk, egy utcával arrébb egy másik házba. Az új háznak csak egy 2 négyzetméteres kertje van, az is teljesen beton. A kutyákat nem engedték meg a szüleim, hogy elhozzuk a másik házba, így ők ott maradtak nagymamámmal. Hogy tudnám meggyőzni őket, hogy átköltözhessenek a kutyák hozzánk?
2014. okt. 28. 10:55
1 2
 1/12 csabika1971 ***** válasza:

Kérdés milyen fajta kutyákról van szó?

De más részről egyik kutyának sem jelent elég mozgás teret a 2 négyzetméteres udvar.

Persze sétáltatni így is úgy is kell őket. De ekkora otthoni terület mellett többet.

Gondolom szüleid ezért is nem akarják oda a kutyákat.

Sajnálom.

2014. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A 2 négyzetméteres betonozott udvarba? Miért is lenne az tökéletes a kutyáknak?
2014. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A házban lennének mert kicsi az udvar, sétáltatva így is vannak napi 2-szer. Bocsi, hogy nem voltam érthető.
2014. okt. 28. 11:06
 4/12 A kérdező kommentje:
Beagle és agár keverék
2014. okt. 28. 11:06
 5/12 A kérdező kommentje:
De arra is gondoltam, hogy ezt kérem szülinapomra.
2014. okt. 28. 11:10
 6/12 csabika1971 ***** válasza:

Előző házban is bent a lakásban voltak tartva?

Mert ha nem, akkor jobb ha nem is kerülnek be. Egy kinti kutya nem fogja igazán szeretni a benti bezártságot, mert nem azt szokta meg.

De ha ott is bent voltak, akkor tényleg nem értem a szüleid, hisz szinte semmi nem változna.

Szóval akkor most az az igazi kérdés, kinti vagy benti kutyák jelenleg?

2014. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kinti kutyák.Amikor ott laktunk és nagyon villámlot és dörgött, akkor a keverék néhe be jött. De olyan depiérzés, hogy amikor séta és játék után megyek haza, akkor néznek, hogy most miért nem maradok itt velün :(
2014. okt. 28. 11:25
 8/12 csabika1971 ***** válasza:

Ezt a részt értem én és sajnállak is. De hidd el még ennél rosszabb lenne a számukra, ha ezentúl kinti kutyaként rákényszerítenéd őket, hogy ezentúl bent kell lenniük.

Jobb nekik már kint, ha azt szokták meg.

2014. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ne is próbálkozzak még vele? Mert Alul sokszor van a régi házban, mert ott van egy nagyon nagy kert tele mindenféle fával még növénnyel és akkor magával vinny őket. Az se egy jó megoldás?
2014. okt. 28. 11:37
 10/12 A kérdező kommentje:
*Apum
2014. okt. 28. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!