Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxerről vélemény? Tanács és...

Boxerről vélemény? Tanács és tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon okosak,család centrikusak.. Nővéremnek boxere van.. kisgyerek mellett is nagyon jól elvan..viszont sokat kell vele foglalkozni,mozgás igénye is elég nagy.. de nagyon hamar megtanul dolgokat.:) szerintem nagyon jó választás lenne.
2014. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerősnek boxere van és egy nagy hiperaktív, hebrencs fajta. Állandóan a középpontban akar lenni, nehéz nevelni, persze könnyen tanul, de nem egy kezdőknek való kutya. Az a kutya is volt kiképzőnél, iskolában, de nem egy könnyű eset.

Mindenesetre nagyon jópofa és szerethető, viszont a tartását csak akkor ajánlom, ha bazi nagy kertetek van a házhoz, vagy a közelben van olyan lekerített kutyafuttató, ahova napi szinten le tudod vinni, mert nehéz lefárasztani. Nem panelba való!

2014. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt lakásban boxerem, nagy a mozgásigénye, de hamar elfárad. Lakásban csak punnyad, de ha leviszed, akkor szétrohangálja magát. Én eléggé leizzadtam vele kölyök korában, mert dominálni próbált, de leneveltem. Mondom, megizzasztott, szoval ha nem akarsz izzadni, vegyél szukát. Imádtam. Minden nap megnevettetett!
2014. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!