Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvásárolható videóanyagok...

Megvásárolható videóanyagok vagy házhoz járó kiképző nem teljesen kezdő kutyás számára? Van valakinek tapasztalata dr. Sophia Yin módszerével?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, és vannak vele problémák és szeretnék jobb kapcsolatot kialakítani vele. A környék kutyaiskolái nem túl jók, eddig nem sokat segítettek nekünk.

Szerintetek az ilyen anyagok ténylegesen használható tudást adnak? : [link]

A Skills for Handling Your Reactive or Hyperactive Dog című anyagot néztem ki, esetleg mással is kiegészítve.

Vagy érdemesebb lenne olyan kiképzőtől tanácsot kérnem, mint pl ő?: [link]


Nem tudom, hány órára lenne szükségünk, úgy gondolom, hogy kb ugyanannyiba kerülne a kettő a végén.



2014. okt. 28. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ember-kutya kapcsolatban kell segítség, én csak Cesar Millan filmjeit tudom ajánlani. Én tőle tanultam meg kutyát kezelni.
2014. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háznál képzés. Sokkal jobb, ha valaki ott van veled, és visszajelez.
2014. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!