Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két kutyánk.2 és 3 hónapos...

Van két kutyánk.2 és 3 hónaposak. Két óránként visszük ki őket de még igy is rengetegszer van baleset. éjszakára kell kirakni vizet nekik? Egyáltalán a viznek állandóan kinn kell lenni? Ha kinn piszkitanak akkor nagyon meg vannak dicsérve.

Figyelt kérdés
Ha benn baleset és nem egyszerre veszem észre nem tudom megszidni őket mert nem tudom melyik volt.
2014. okt. 29. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A víznek állandóan kinn kell lenni. És nem is szabad megszídni ha becsinálnak, mert 1. ha kell-hát kell, ők nem tudják visszatartani, nem szemétkedésből vagy engedetlenségből csinálják. Próbálj a lakásban mű- vagy igazi füvet alkalmazni, az én kiskutyám már 2 hónaposan szobatiszta volt, mert a tenyésztő a kenneljükbe a betonra műfüvet rakott, így azt szokták meg a picik, és így mindig a fűre végzi csak a dolgát azóta is. 2. azért sem jó a leszídás, mert sok kutyánál ezt olyan viselkedés zavarokat okoz pl. hogy megeszi az ürülékét, hogy eltüntesse és ne szídd meg. Ha jó helyre végzi dícsérd, ha rossz helyre, akkor nincs semmi.
2014. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyeljetek oda a kutyákra, és amikor szaglászódnak, akkor kell őket felkapni és gyorsan levinni, mert kétóránként azért nekik sem kell üríteniük. Inkább a megfelelő pillanatban vigyétek őket, mint többször, de rosszkor.
2014. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!