Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi édességet ehet egy...

Mennyi édességet ehet egy kutya/ nap?

Figyelt kérdés

Nagy testű kutyáról van szó(60-65kg) és azért napi 5-6 keksz vagy babapiskóta mikor mi lecsúszik neki nasiként. ( csokit nem kap)

szokott kapni ilyen jutalomfalat kis csontokat is ami tisztítja a fogát elvileg

Nem lesz baja ennyi édességtől? Bármiféle egészségügyi gond? fogak, cukorbetegség akármi?


2014. okt. 29. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Amiben cukor van, az nem tesz jót a kutyának.
2014. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem adnék neki naponta rendszeresen, max ha ennyire szereti, akkor extra jutalomfalatnak, ritkán.
2014. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Káros neki a cukor. Ha mindenképpen egy-kér falat nasit akarsz neki adni, vagy jutalmazásképp, javaslom a párizsit, virslit, sajtot, májat stb. a szervezetének is jobb és jobban is szeretik a kutyák.
2014. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem függő..pár hete hoztam el a régi gazdájától...és ha nem kap valami édeset kb depressziós...ezért van az,hogy napi rendszerességgel kap valamit..mellette konzervet eszik és főtételt.. tápot egyáltalán nem..(kb 10félét kipróbáltunk)
2014. okt. 29. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Ajjjajj nagyobb problémák is vannak itt :-) se a főttétel se a konzerv nem jó neki. Vegyél egy jó minőségű tápot (minimum josera v brit) és eleinte az adagjához tegyél egy pár kanál konzervet ízesítésképp. Ha nem eszi meg, vedd el, hűtőbe, másnap újra felajánlod. Ezt addig, míg meg nem eszi, és napközben ne kapjon semmi mást. Azért finnyás mert megteheti.
2014. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

zerintem függő..pár hete hoztam el a régi gazdájától...és ha nem kap valami édeset kb depressziós...


Ilyen nincs. Szimplan manipulal a kutya. Ne adjatok neki es egy kicsit olvassatok utana a kityatartasnak, mert gondok lesznek.

2014. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen kis manipulátor..igazi kutyaszemek..próbáltam már bekeverni neki a tápot de egyszerűen csak lenyalja róla azt amivel éppen össze lett keverve és ha van is a szájába kiköpi...
2014. okt. 30. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel megint csak valasztasi lehetoseget adtatok neki. Nem belekeverni kell, hanem a kimert adodgkt eletenni, ha 10 perc alatt nem fogy el, akkor elveszitek es megkapja masnap. A konyorgesnek meg ne engedjetek, mert hamarosan nagyon durvan a fejetekre fog noni, az meg egy 60 kilos kutyanal naguon nem vicces, konkretan veszelyes.
2014. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most a kutya konkretan beidomitott titeket, hogy "vezenyszora" csereljetek ki a tapot fincsi piskotara..
2014. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!