Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hőfüggöny? (ellene-mellette)

Hőfüggöny? (ellene-mellette)

Figyelt kérdés
Eddig télen mindig bent volt a kuytus. Most felújítás van, így veszélyes lenne neki bent tartózkodni. (nagytestű kutyus) Arra gondoltam, hogy kellene neki venni hőfüggönyt. Mi a véleményetek?

2014. okt. 29. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd a kutyád eldönti, leszedi-e a hőfüggönyt, vagy eltűri-e.
2014. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy elektromos melegítő párna.A hőfüggönnyel az a gond,hogy befülled a háza,a nedvesség lecsapódik.
2014. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy megfelelő méretű ól, tehát ami nem nagy, nem kicsi és amin éppen akkora a bejárat, hogy beférjen, azt kellőképpen be tudja melegíteni hőfüggöny nélkül is, főleg ha még szigetelve is van az ól és nincs huzatos helyen.
2014. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha téglalap alakú a ház és az ajtó a hosszú fal egyik végén van, nem középen, a kutya el tud bújni a hó elöl.

Én azért valamit biztos tennék az ajtóra, ha nem is műanyagot, de egy rongyot, könnyebben fel tudja úgy fűteni. És alulra természetesen szalma, nem rongy, mert az megfagy.

2014. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!