Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bobi száraz kutya sampon...

Bobi száraz kutya sampon tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire jó? Nagyon kiszárítja a szőrét? azt írja, hogy kamilla is van benne, akkor talán ha a bőrére megy nem csinál nagy kárt?!

Büdös szag és zsíros szőr ellen jó?



2014. okt. 29. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Büdös szag és zsíros szőr azt jelenti, vagy nem megfelelő a kutya étele, vagy szinte sosincs rendesen fésülve.

A száraz sampont is nagyon alaposan ki kell kefélni a szőrből.

2014. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kutya nem büdös, ha büdös, akkor gáz van. Elég normál samponnal megfürdetni, ha annyira ápolatlan a bundája, hogy bűzlik, ha továbbra is szaglik, akkor viszont valószínűleg a táppal van a gond.
2014. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

oké, imádom, hogy itt mindenki nagyon okos! De a kérdésre nem válaszol!

1. egy mentett kutyát vettem magamhoz (a sajátjaimmal sose volt ilyen problémám!!!)

2. megpróbáltam megfürdetni, de retteg a víztől! Lassan kell szoktatnom, addig próbálnék vmi alternatív módszert keresni(mert akárhogy is egy kutya nem bűdös egy kutya, ez a szerencsétlen egérszagú, ki tudja miben fektették és zsíros ragacsos a bundija! Törölközővel meg fésül amit tudtam kiszedtem, de nyílván nem elegendő), de itt úgy látom ez nehéz lesz, mert csak a kioktatás megy és okoskodás!

3. Éppen olyan tápot kap ami a bőrének és a szőrének is javulását eredményezi!

4. TOVÁBBIAKBAN MEGKÖSZÖNNÉM, ha elsődlegesen a kérdésre kapnák választ, mi szerint ... (fent olvasható a kérdés)

2014. okt. 30. 15:02
 4/9 A kérdező kommentje:
javítás: kapnák helyett kapnék
2014. okt. 30. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem bírja a fürdést, nagy a valószínűsége, hogy nem nagyon fogja tűrni az alapos kefélést sem.A száraz sampont teljesen ki kell kefélni a bundából. Ha rajta marad a bőrön, a rossz még rosszabb lesz.

Sokkal előrébb lennél, ha segítséggel egyszer, de alaposan lefürdetnéd.

2014. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elvitte,m kozmetikába, ahol van a nagy kád, 3an fogtuk(50 kilós kutyáról van szó), de az életéért küzdött, mikor még csak a lábára engedtünk vizet. Próbáltuk, hogy nem a zuhanyból hanem lassan öntjük a vizet, de úgy is rettentően félt!

Szóval marad a száraz sampon nyárig, szerencsére a fésült egész jól viseli! :)

2014. okt. 30. 20:43
 7/9 A kérdező kommentje:

vagy ha nem száraz sampon, mi még ami segít kicsit megtisztítani a szőrét és elvenni a szagot?

Embernél a szódabikarbóna ... és kutyánál?

2014. okt. 30. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Maradj a száraz samponnál. :)) Tüsi kefével, visszafelé nagyon alaposan keféld majd ki.
2014. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb tedd rendbe az immunrendszerét és add meg neki az összes vitamint és ásványi anyagot, ami egy kutyának szüksége van. Én a Canipremet használom erre: www.pulimix.hu
2015. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!