Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb? ProPlan halas...

Melyik a jobb? ProPlan halas vagy Brit Care halas?

Figyelt kérdés

Jelenleg ProPlan halas tápjával etetek, nekem összetevők alapján nem tűnik horrornak. A Birt Care-ből is jónak hangzik a halas. Nagyjából egy árban vannak. Ti melyiket adnátok?

Kistermetű kutyám van- 3,5kg-, így a tápszem méretek is fontosak, ami a ProPlannal jó is, viszont a Brit Care-nél nem tudom, hogy mekkora lehet. Etettem már a mini bárányossal, azok a tápszemek elég kicsik voltak viszont.

Vélemények?

Gondolkodtam a Taste of Wild-on is, mint halas táp, ugye ez egy magasabb kategória, viszont ott sem tudom, hogy mekkorák lehetnek a tápszemek...



2014. okt. 29. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a menhelyről hozott tacskómat etettem Brit Care lazacossal. Szegénynek nagyon rossz állapotban volt a szőre, és ettől a táptól nagyon szépen helyrejött. A tápszemek ilyen rombusz alakúak és elég kicsik. Szerintem úgy van kitalálva, hogy minden méretű kutya megtudja enni. Nekem a tacskó ette.

Sajnos most nem ezt kapja, hanem a nagy kutyával egyformán kapják a Josera Agilo-t, az is lazacos, és pulszba kapnak rá Brit Care lazacolajat.

Mivel nekem két kutyát kell etetni, így jövök ki olcsóbban, ha veszem a Josera Agilo-t + Brit Care lazacolajat.

Ha csak a tacskó lenne, akkor venném a Brit Care lazacost, mert szerintem nagyon jó táp, de így két kutyánál húzós az ára, pláne hogy a nagy 35 kg-os.

De ajánlom csak simán a Brit Care lazacolajat is, mert nagyon jó, nagyon szép fényes és egészséges a kutyáim szőre.

2014. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha a kettő közül lehet választani, mindenképp a Brit Care-t ajánlom, nagyságrendekkel jobb minőségű, mint a Pro Plan. Ha viszont belefér a pénztárcádba, még jobban javaslom a Taste of the Wild Pacific Stream-et, én is azzal etetek és személyes véleményem, hogy ennél jobb már csak az lenne, ha lenne módom BARF-ozni a kutyáimmal (bár egyelőre fagyasztóm sincsen). A TotW tápszemek egyébként meglehetősen kicsik, kistestű kutyának is bőven megfelel. Eddig Taste of the Wild High Prairie-vel etettem, az sem volt nagy szemű, de ez a halas verzió még az előbb említettnél is apróbb, úgyhogy nyugodt szívvel adhatnád a kiskutyádnak. Ha gondolod, lefotózhatok egy szemet a tenyeremen.
2014. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A brit care viszont egy hipoallergén táp. Én mini brit care-rel etetem a tacskoidomat, mert glükózamin tartalma baromi jót tesz az ízületeinek. Szerintem jobb, mint a TOW.
2015. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!