Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelő szukával lemehetek...

Tüzelő szukával lemehetek kutyafutira este későn, mikor már nem zavarnék ott senkit?

Figyelt kérdés

Tüzelés alatt isjó lenne, ha tudnám valahogy futtatni a kutyát...


Ivartalanításra vonatkozó válaszokat nem kérek,tüzelés elmúltával lesz a műtét.



2014. okt. 29. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem tenném!;)
2014. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szagokat nem csak ott fogják érezni a kanok, hiszen séta közben is pisilnek a tüzelő szukák. menjél csak. Nem tudom, mikor kezdett tüzelni a kutyád, de vehetsz neki Deofill tablettát. Az némileg semlegesíti a vizelet illatát.
2014. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap kezdett tuzelni.
2014. okt. 30. 07:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Viheted.
2014. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már nincsenek más kutyák akkor nyugodtan viheted. Megpróbálhatod hogy kötsz a pórázra egy sárga szalagot-az jelzi hogy a kutyádat most békén kell hagyni.A kutya boltokban pedig árulnak direkt erre való szag semlegesítő sprayt.
2014. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"kötsz a pórázra egy sárga szalagot-" embörr a kutya fogja tudni?!! brrr
2014. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szalag nyilvan a gazdiknak szol.
2014. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is erre gondoltam, hogy ha nem viszem be a futira, akkor az utcán hagyja a szagát a kutyám, és ott is ugyanúgy megkergülhetnek a kanok. Csak gondoltam itt is megkérdezem, mert fb-on az egyik csoportban az elvakult, csőlátású kutyagazdik széjjelszedtek, hogy még akkor se vigyem be oda a kutyám, ha nincs ott senki, mert ott hagyja a szagát...

2014. okt. 30. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor leviheted nyugodtan, hogyha végig figyelsz rá és nem veszted szem elöl a kicsit :)
2014. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért akarnék futira menni, mert az körbe van kerítve, így biztonságosan tudna futkározni :)
2014. okt. 30. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!