Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kutyánál normális,...

3 hónapos kutyánál normális, hogy 6-7 szer kakál egy nap? (Normálisat)

Figyelt kérdés
Az előírt adag kaját kapja, plusz néha jutalomfalat, és hogy egyszer egyszer lekössem, száraz sertésful, de nem egész, csak darabokat vágok le. Olyan névjegy méretűt, max kétszer egy nap.
2014. okt. 30. 08:02
 1/6 A kérdező kommentje:
És van, hogy fél óránként pisil. Én óránként kiviszem, pisil is, de bent a lakásban is ezek között találok pisit folyton.
2014. okt. 30. 08:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

Főleg, hogy ha kan kutyus.

2014. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, közepes testű keverék kan kuryus
2014. okt. 30. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen tápot eszik? Elvileg minél jobban tudja hasznosítani, annál kevesebb a végtermék. Nálunk ez a rengeteg "ajándék csomag" effektus megszűnt, ahogy jobb tápra váltottunk.
2014. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kölyöknél normális, hiszen ugrándozik sokat hamar működik az anyagcseréje. Pisilni is pisilhet gyakran főleg ha kan, bár nekem a szuka kutyám, ötéves létére sokat jelöl a séták során.
2014. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi a Happy Dog medium Baby tápot adjuk neki, ami elég jó tápnak számít. Ahogy olvastam, ennek a márkának a felnőtt tápjaival már vannak fenntartások, de a a medium baby es medium jinior jelenleg az egyik megjobb minősígű táp. Árban is majdhogynem Royal Canine vagy Hill szinten van. Nagyon szeretei, nagyon jól eszi, semmi baj nincs vele, csak egyszerűen az, hogy gyakran kakil.
2014. okt. 30. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!