Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghúzhatta, esetleg eltört a...

Meghúzhatta, esetleg eltört a lába a kutyámnak, illetve mivel tudom segíteni a gyógyulását?

Figyelt kérdés
3 napja egy hegyre sétáltam a kutyámmal, lefelé jövet az avarban szaladt, majd hirtelen hasra esett és hangosan sírt. Megnéztem közelebbről nem ment semmi a mancsába és el változást sem vettem észre a lábán. Kb. 2 perc után felkelt és különösebb gond nélkül le jött a hegyről, később észre vettem, hogy enyhén sántít. Másnap egyre jobban fájlalta a lábát és már eléggé sántít is, a lábát szinte le se teszi a földre. 5 hónapos Amerikai Stafford-ról van szó.

2014. okt. 30. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. elviheted állatorvoshoz. Azzal nagyban segíted a gyógyulását.
2014. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem ártana egy röntgen, de ezt a doki tudja eldönteni.
2014. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nyilván való, hogy ha lenne lehetőségem állatorvoshoz vinni a kutyámat akkor nem tettem volna fel ide a kérdést.
2014. okt. 30. 16:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig biztos, ami biztos alapon én dokihoz fordulnék.
2014. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 compactegon ***** válasza:
ha mákod van, csak egy hirtelen ficam volt. enyém kisebb korában (főleg, mikor megnyúlt 5-6 hónaposan), sokszor esett kelt, és 2-3 napig is sántított. mindenesetre míg nem tudod dokihoz vinni, pihentesd a lábát kicsit.
2014. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kliszta ***** válasza:

Es ugyan mi akadalyoz meg benne, hogy orvoshoz vidd? :o

Mi akadalyoz meg abban, hogy legalabb FELHIVJ egy orvost? Na nem mintha o latatlanba sokat tudna tenni, de egy fokkal meg mindig jobb, mint neten erdeklodni :/

2014. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21:08-as válaszoló, köszönöm megértésedet és hasznos válaszodat! A többi "válaszolónak" meg csak annyit mondanák, hogy ez az oldal arról szól, hogy van egy kérdés és ha tudsz valamiben segíteni akkor írsz egy VÁLASZT rá. Nem azzal foglalkozol, hogy én mért nem tudom el vinni a kutyámat az orvoshoz! Ez legyen az én problémám. Empátia emberek..
2014. dec. 22. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lesz ha valaki megmérgezi a kutyádat?? Akkor csak végignézed a több napos szenvedését, amíg kilyukad a gyomra?? Szívből kívánom hogy az ilyen emberek a föld alatt legyenek, mint amilyen te vagy. Ha nem tudod biztosítani a kutyád jólétét, akkor ne tarts kutyát. Remélem valamelyik szomszéd tisztában van az állattartási törvényekkel, és feldob a rendőrségen, akik elkobozzák a kutyád..
2014. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Drága kedves emberbarát barátom. Én csak azt kívánom neked, hogy Isten nyissa fel a szemed és adjon neked némi észt, hogy tudj gondolkodni és felmérni a helyzeteket. Nem ismersz engem, sem a kutyámat. Büszkén elmondhatom, hogy a környék legszebb kutyája az enyém, de ez lehet enyhe kifejezés, országos versenyen még nem voltam vele méltán állítom ott is megállná a helyét! Jobb élete nem tudom hány kutyusnak volt, mint az én kedvencemnek. Ha meglátnád biztos vagyok benne, hogy elcsodálkoznál, DE TE LÁTATLANBA, ISMERETLENÜL A FÖLDBE KÍVÁNSZ ENGEM! EZZEL MINŐSÍTETTED MAGAD EMBERSÉGILEG. AKINEK VAN EGY KIS JÓZAN ESZE AZ NEM MOND ILYENEKET! EZÉRT TARTUNK MI ITT MAGYARORSZÁGON, MERT ILYEN SAJNOS A MAGYAR FELFOGÁS. EZ A ROSSZINDULATÚSÁG PÉLDÁTLAN AMIT BIRTOKOL NÉHÁNY EMBER. ÉN UTÁLOK ÁTKOZÓDNI EZÉRT SEM TESZEM. MEGNÉZNÉLEK AZ ÉLETBEN MILYEN EMBER VAGY IGAZÁBÓL, DE A TAPASZTALATAIM SZERINT AZ ILYEN EMBEREK AKIK A SZÁMÍTÓGÉP MÖGÜL ÉLIK KI MAGUKAT, VALÓSÁGOS HULLADÉKOK. NEM KÍVÁNOK NEKED SEMMI ROSSZAT CSAK ANNYIT, HOGY TÖBB ESZED LEGYEN MINT EDDIG.
2015. máj. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!