Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fog bírni 1 napot vagy...

Ki fog bírni 1 napot vagy valakit muszály szereznem mellé?

Figyelt kérdés

15-én fogjuk hazahozni a kis drágámat. Labrador-német juhász keverék. és most annyi gond adódott hogy rá egy hétre családi ünnepség lesz amire mi is hivatalosak vagyunk és emiatt itthon kéne hagyni, ha nem is egy teljes napra de szerintem neki még korai és nemtudok mit csinálni. A család többi tagjára nem.is számíthatok amiatt amit leírtam.

nagygond lenne szerintetek? mert ha minden cérna szakad akkor én itthonaradok vele csak fontos esemény lenne.



2014. okt. 30. 21:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem viszitek el?
2014. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert még kicsi és nemtudom hogy kutya barát-e az étterem egyáltalán.
2014. okt. 30. 21:38
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

Tuskó leszek: kell a kutya? vágysz rá? ha igen, hidd el, ez lesz a legkisebb "áldozat" amit meghozol érte. arról már nem is beszélve, hogy én kézzel-lábbal a kutyám mellet szeretnék lenni, főleg az első napokban.

Más: nem lehet 1 héttel később elhozni?

2014. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom én is mindenképpen mellette szeretnék lenni de ez is nagyon fontos mert ilyen nem nagyon lesz többet mert a keresztnagyimnak lenne 80-ik születésnapja és arra hívta meg a családot és így is nagyon ritkán látom. a kutyust meg azért nem akarom 1 héttel később hozni mert nem vagyok benne biztos hogy teljesen jól csinálják a dolgokat. egészségesek teljesen a kutyusok de azért elhoznám őket hogy biztos tudjam mit adok neki.
2014. okt. 30. 21:49
 5/21 A kérdező kommentje:
*őt
2014. okt. 30. 21:50
 6/21 anonim ***** válasza:
Akkor megszervezed, hogy max. 2-3 órát leszel távol, azt kennelbe zárva simán kibírja. Megbeszéled a családtagokkal, hogy bocs, ez van, előbb lelépsz. Annyit tehetsz, hogy előtte levő napokon (tehát 1 heted van) rövid időkre magára hagyod, kennelbe zárva. Először 5 percre kimész, aztán tíz percre, végül 20 percre.... Megérti majd, hogy ha el is mész, visszajössz és nem kell félni.
2014. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha van kerted, akkor minden további nélkül otthon hagyhatod, ha nincs, és szobakutya, akkor semmiképp.
2014. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az az egy hét különbség nem sokat ronthat a kutyán. Ne hozd haza, csak az ünnepség után. Tudom, az ember kergetné az időt, amikor kiskutyája lesz.
2014. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

nyugodtan hagyd otthon, 1 napot bármelyik kutyus kibír, 1 hét elég ahoz h megszokja a lakásotokat/házatokat, emiatt ne aggódj. esetleg ha olyan a kutyus h szeret ugrálni, rágcsálni, rongálni, akkor mindenképp csukd be z ajtókat, esetleg hagyj égve egy kislámpát ha késő délutánig maradtok, de mindenképpen menj el a nagyid születésnapjára!:)

ha nincs szíved otthon hagyni, esetleg kérdezd meg valamelyik barátodat/barátnődet h tudna-e rá vigyázni.:)

remélem sikerül megoldanod!:)

2014. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat az itt elhangzott otleteket megbeszelem a tobbiekkel is remelem dulore jutunk:)
2014. okt. 30. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!