Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki szerint aranyosak az uszkárok?

Ki szerint aranyosak az uszkárok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyosak csak nem tetszik az ahogy szokták őket nyírni
2014. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, de azt nem szeretem, ha oroszlánformára gyalázzák őket, persze nem az ő hibájuk.
2014. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, múltkor láttam egy nyíratlan példányt és az nagyon helyes volt. Nyírva elcsépelten borzalmas. Állítólag nem véletlen, hogy a cirkuszokban az első számú idomított kutyafajta.
2014. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...simán azt hittem, hogy egy megnyírt puli.
2014. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Középuszkárunk van, 1 éves fekete szuka. Én nyírom nyáron télen meg hadd lobogjon. Nyáron sokat úszunk, rövid sima 1 centis a szőre, gyönyörű! Olyan mint egy őzike! Karcsú kecses izmos! Télire hagyom neki, praktikusabb. Nyilván ilyenkor több vele a gond, naponta fésülni kell de ha futkosunk nem kell ruha rá. Így olyan mint egy fekete bárány. Csak az uszkárosok mondják meg, hogy ez az. Nézték nár pulinak, puminak hosszú szőrrel, röviddel foggalmuk nincs :D de engem nem zavar, nem azért van mert menő az uszkár hanem mert olyan amilyen.

A szőrgombócoknak is megvolt annak idején a funkciójuk! Ezek vízi vadávadászkutyák, és be kell menni adott esetbe a vízbe. Hosszú szőr így előnytelen mert tiszta latyak lesz de az ízületeket védeni kell. Erre valók a szőrcsomók. Sajnos aztán ebből felettébb gusztustalan divat lett ami miatt sokab elrettennek az egyébként szuper fajtától!

Brutál gyorsan tanul, 2 délután alatt megtanulta kapcsolni a lámpát. Frisbee-zünk, csenget, hozza a papucsom :D

Csak ajánlani tudom! ;))

2014. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosak és nagyon tetszenek! Nem tudom miért szidják őket iolyan sokan..más kutyákat is nyírnak!
2014. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú ugyan jó régi a kérdés. Nekem a kedvenc fajtám. Hűséges, kedves, játékos (még idősebb korában is) és imádni való.
2018. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bírom őket, szőrmókként is, de a nyírások se zavarnak, csak a túl extrémek. Ez szerintem teljesen oké, ha uszkárom lenne, ilyenre nyírnám: [link]
2018. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!