Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám de van benn...

Eltűnt a kutyám de van benn chip igy megtalálhatom?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha valaki megtalálja, elviszi állatorvoshoz aki megállapítja hogy a te kutyád. Sajnos a chip nem egy nyomkövetőrendszer. Szurkolok hogy meglegyen. :)
2014. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a chip növeli az esélyt, ha te nem találod meg, talán valaki igen, és leadják - ez esetben a chip alapján megtalálnak téged.
2014. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha gyakorikérdésezel akkor nem .
2014. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
be kell jegyeztetni a chiphez, hogy elveszett.
2014. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról is, hogy az állaorvos elfelejti beregisztrálni a csippet. Azzal, hogy belélövik, az adatai nem jelennek meg automatice a kereső rendszerben, köztük a tulaj adatai sem. Itt ellenőrizheted: [link]
2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dickharta ***** válasza:
nem gps ,hanem egy chip.
2014. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firestorm ***** válasza:
100%
A reményt soha ne add fel!Barátnőm kutyája elveszett eltelt pár hónap,de nem mondott le róla.Én nézelődtem az egyik kutyás csoportban és kire bukkanok?A kutyájára vastag lánccal a nyakában,undorító környezetben kisebbségeknél.Egyből írtam barátnőmnek,mutattam a képet,közben felvettem a kapcsolatot a gyerekkel,hogy kutyát szeretnék (szaporítók) érdeklődtem barátnőm kutyája iránt,nem volt eladó,rendőrségen a feljelentés megtörtént.Végül kiment a barátnőm a gyerek házához az elmondta a címét.Jött apuka,hogy mi a bizonyíték arra,hogy a kutya az övé?Mi más,mint a chip illetve az örökbefogadási szerződés.Kénytelenek voltak vissza adni a kutyát,tele bolhával kicsit megtörve,de immáron újra szerető környezetben van.
2014. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!