Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy ingyen elvihető...

Szeretnék egy ingyen elvihető kiskutyát! Nincs valakinek véletlenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy 8-10 hetes kiskutyát Pestről,vagy Pest környékéről. Azért szeretnék ingyen elvihetőt mert elvből nem adok pénzt érte. Kistermetű kutyusra gondoltam. Segítsetek! :-) Nagyon jó helye lenne! A hirdetések bújom már vagy 2 hete,de vagy nagytermetűt találtam csak,vagy nagyon messze volt. A menhelyeket is megnéztem,de ekkor kutyi nincs sehol. :-(


Köszönöm,ha valaki tud segíteni!


2014. nov. 1. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tacskó fajtamentést megkeresheted, ott biztosan van apró termetű kutyus.
2014. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak 82 oldalnyi kistestű 1 évnél fiatalabb kutya van... De te nem találtál menhelyen lévőt ...
2014. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Opsz. Link lemaradt:


[link]

2014. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan meg elvből nem adnak senkinek ingyen kutyát. Még keveréket sem, minimum az oltás és chipezés árát elkérik. Mert aki ennyit is sajnál egy kutyára, az később az orvosra is sajnálni fogja a pénzt, akármit hazudozik is össze.....
2014. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen nem fogsz kutyát kapni. Az oltások, féreghajtások és a chip árát ki kell fizetni mindenhol. Ha valaki szerint nem, akkor az a kutya oltatlan, és valószínűleg beteg is.
2014. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,lemaradt,h nyílván az oltás és chipeltetés árát kifizetem! Én úgy gondoltam,h 30-40 ezret nem adok kiskutyáért,pont amiatt mert biztosan van valahol olyan kiskutya vagy kiskutyák akiknek muszáj gazdit találni,h ne végezzék valami rossz helyen!


Köszönöm a tacskómentős linket,én ezt nem találtam.

2014. nov. 1. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Kuvaszt tudok, mást most nem. De ha körbenézel a fajtamentős oldalakon, egymilliót fogsz találni.
2014. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt is érdeklődhetsz:

[link]

2014. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!