Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ARION PREMIUM MAINTENANCE...

ARION PREMIUM MAINTENANCE LARGE BREED vélemény?

Figyelt kérdés
2 éves KÁJ NJ keveréknek lenne Brit Premium-ról kell váltanunk mert eléggé híg a széklete és a súlya is megfogyott. Állatorvos szerint tápot kellene váltani aminek kevesebb a hústartalma mivel az a baj.

2014. nov. 1. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Én etettem Arion táppal, az én kutyámnak nagyon nem jött be. Híg volt a széklet, fénytelen a szőr, és alig ette meg, kínszenvedés volt vele, amíg elfogyott egy zsák, pedig jó evő, mindent megeszik, de ezt valahogy nem bírta. Én nem ajánlom, de attól még másnak jó lehet, ki kell próbálni. Nálam Josera-t esznek a kutyák, az szerintem sokkal jobb, és tökéletesen bevált. Etettem Brit-tel is, nekünk az is jó volt.
2014. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!