Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki ismeri ezt a fajta kutyapór...

Ki ismeri ezt a fajta kutyapórázt? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudom ,hogy a flexi a legjobb,de csak ilyen volt.Ez is 4299 Ft-ba került.

Jó márka? Kibír annyit ,mint a flexi?



2014. nov. 2. 14:44
1 2
 1/13 sippara ***** válasza:
100%
A flexi nem márka, hanem a póráz típusa, a linkelt póráz is flexi - ami egyébként nem hogy nem a legjobb, de egyáltalán nem jó.
2014. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Használtál már ilyet?Honnan látod,hogy flexi? Az ára miatt gondoltam,hogy jó lehet.
2014. nov. 2. 16:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert a flexi pont így néz ki, mint a képen lévő. Egy fogantyús ház, amiből kiszalad a zsinór. A flexi nem márka, hanem egy gyűjtőnév.
2014. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor most ez vacak? Vigyem vissza? Milyet vegyek helyette?

Amúgy sehol nincs ráírva ,hogy flexi.

Linkeljetek nekem ami jó.

2014. nov. 2. 16:25
 5/13 A kérdező kommentje:
vettem már ilyen 600 Ft-osat 3 napig sem tartott.
2014. nov. 2. 16:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A flexi az a póráz, ami egy műanyag dobozban lévő automata csörlőn keresztül jön ki és megy vissza... Nem márka.


600 Ft-ért kétlem, hogy jó minőséget kapnál, én ugyan vagy 15 éve használtam ilyet utoljára, de már akkor is 3-4000 Ft volt egy közepes méretű kutyának való. Hogy ez milyen márka, jó-e, fogalmam sincs. Ha elszakad, visszaviheted, de ők meg ráfoghatják, hogy nem megfelelően használtad.

2014. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Flexiknél méretek vannak. Kilóra tól-ig. Érdemes az adott kutyának a súlyához a kicsit nagyobb teherbírásút venni.
2014. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vacak semmi madzagok ezek, én nem tartom póráznak. Kicsi termetű kutyának ilyen pórázt ajánlok:

[link]


Közepes vagy nagytestűnek pedig ilyen való:

[link]

2014. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Flexi valóban márka amúgy. Gyűjtőnévként is használják, a flexibilis rövidítéseként, de van Flexi pórázmárka is, pl rá lehet keresni, Flexi Vario.
2014. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem értem az egészet! Most jó az amit vettem vagy sz@r?
2014. nov. 3. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!