Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud Magyarorszagon...

Valaki tud Magyarorszagon corgi pembroke terjesztot?

Figyelt kérdés
Lehetoleg pecs kozeleben, nagyon megkoszonnem!!:)
2014. nov. 2. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ww.welshcorgipembroke.hu/KONTAKT.html Jó drága kutyák :)
2014. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Bocsi az elejéről lemaradt egy w :)

2014. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt tudom írni neked mint egy korábbi kérdezőnek. Azzal a kiegészítővel, hogy terjesztő nem létezik kutyáknál. Tenyésztő az igen, menhely igen, meg sajnálatos módon szaporító is.

Összesen két igazi kennel van az országban, akiknél kb. 2-3 évente van alom. A prembroke esetében nem ritka 1vagy 2 kölykös alom. Van, hogy 4 évig várnak a leendő gazdik egy-egy kölyökre. Van egy harmadik "alakulgató" kennel is, azt elég nehezen lehet megtalálni, de elvileg van. Tudomásom szerint egy negyedik kennel bontogatja szárnyait, hamarosan megalakul, vele beszélhetsz is mert szeret ide járni :). Szóval készülj fel mert 350 és 400 ezer forint között van egy ilyen kölyök ára, a többi felszereléséről és oltásairól stb. már nem is beszélve. Az, hogy te a megyében szeretnél, nagyon naiv elképzelés volt.

2014. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó drága fajta és előjegyzéssel lehet csak venni.
2014. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom amúgy corgi témában te is szeretsz válaszolgatni :)

"az alakuló kennel" :)

2014. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Felkészültem mindenre még az árra is mert gondoltam hogy 100 körül lesz de mindenképp szeretnék egy ilyen kutyust!!:)
2014. nov. 4. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
300 körül :)
2014. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!