Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves keverék kisebb testű (11 kg) kutyusom. Nagyon játékos, eleven, rosszcsont. Sokat labdázunk, mert fáradhatatlan és nagyon igényli. Tegnap délelőtt elvittem sétálni a közeli parkba, ahol 2 órán keresztül futkározott és labdáztunk. Nem evett semmit a füvön kívül. És kútvizet adtam neki ott inni. Ma délután a kertben ismét labdáztunk, és kb. 5 perc után mikor visszahozta a lasztit, lehasalt. Utána eldőlt az oldalára és hiába próbált, nem tudott felkelni. Nagyon ijesztő látvány volt és láttam is a szemében a riadalmat. Azt hittem begörcsölt a lába vagy hasonló. Elkezdtem masszírozni a lábait és a hátát. Pár perc után felállt és hozta a labdát, hogy játszunk. De inkább nem kezdtem el vele játszani, hanem elkészítettem a vacsiját. Közben láttam hogy görcsösen van az egész teste és elvesztette az egyensúlyát. Dölöngélt ide oda, remegett, lihegett, ki volt tágulva a pupillája. Magamhoz öleltem és simogattam, beszéltem hozzá. Kb. 5 perc után jobban lett, ugrándozott. Megette az összes eledelét. Kb. fél óra telt el azóta olyan, mint szokott. Járkál, ugat, védi a házat.

Kérdés, hogy mi lehetett vele? Elév ijesztő volt látni. Soha ezelőtt semmi baja nem volt.

Előre is köszi a választ:

Egy aggódó gazdi



2014. nov. 2. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kutyusomnál is volt ilyen ( Amstaff ) hogy játszott egy lány Amstaffal, és sokat ugrándoztak, és egyszercsak az enyém is eldőlt kicsit vergődött, de utánna semmi baja nem volt! Szerintem csak túlpörgette magát! Kutyuknál van ilyen! Remélem segítettem, és remélem továbbra is jól lesz a kutyulid :)

2014. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Epilepszia gyanúja.
2014. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz, mert szívbetegség is lehet!
2014. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak, az a biztos.
2014. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!