Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is állatkínzás?...

Szerintetek is állatkínzás? (lent)

Figyelt kérdés

A környékünkön lakik egy néni, akinek van egy yorki kutyusa. A néni utálja, ha a kutyája ugat folyton, ezért vett két izét, amivel ezt megakadályozhatja, az egyik spriccel valamit az orrába, ha ugat, a másik meg egy kis tűt szúr a nyakába. Mindkettőt egyszerre tette rá. :(

Ez szerintetek is állatkínzás?



2014. nov. 2. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
És ilyen "izét" lehet kapni legálisan? :-O
2014. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
jelentsd fel, állatkínzás
2014. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen, az
2014. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%
Szerintem az
2014. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Minden ami fájdalmat,éheztetést, szomjaztatatást okoz,az kínzás.
2014. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kis izé, ami spriccel valamit, az ugatás gátló nyakörv. Tűsről még nem hallottam. A spriccelős nem tiltott és nem kínzás a használata.
2014. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Tűt biztosan nem szúr semmi a kutyába! A nyakörv áramütéssel nevel, nem okoz fájdalmat, de kellemetlen az állatnak!


Ha picit használnád az eszedet is, nem csk találgatnál, akkor magad is megtaláltad volna pl. ezt:

[link]


De neked könnyebb egyből állatkínzást kiáltani az éterbe!

:(

2014. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Amikor az én kutyám feleslegesen ugatott, adtam neki 1 pofont, közben rászóltam. Kb 3 pofon után rájött, hogy nem poén ugatni. Nem is próbálkozik, csak vakkant néha jókedvében egyet, de az nem baj, mert az csak egy vakkantás, nem több.


Szerintem az a baj az ugatásgátlóval, hogy az minden ugatást lenulláz, pedig azért szerintem nem mindegy, hogy mért ugat a kutya. Nem lehet hogy jókedvében vakkantson, nem lehet hogy nyüszítsen, lehet hogy arra is beindul, mert az is torokrezgés. Meg ha történik valami más is miközben a kutya ugat, pl becsukódik egy ajtó, akkor képes azt hinni, hogy azért rázta meg az áram, mert az ajtó becsukódott. Így tehát félni fog az ajtótól, és még kitudja hányféle félelem helyzet fog megjelenni a tudatában. Összességében az is lehet hogy egy furcsa viselkedésformát fog ölteni a kutya, ha sokáig rajta van az ugatásgátló. Természetesen nincs vele tapasztalatom, csak elképzeltem.

2014. nov. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es! Az a néni magyarázta nekem, hogy hogyan működik a kis szerkentyű :(
2014. nov. 13. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Van nevem is, nem bonyolult!

A néni meg debil volt!

2014. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!