Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Ugye én nem lehetek bolhás?

SOS! Ugye én nem lehetek bolhás?

Figyelt kérdés
most vettem észre hogy tele van bolhával a kutyám, mellettem alszik. Ugye a hajamba nem mehetnek bele?
2014. nov. 2. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen a hajadba mennek, egyszerűen csak a testedre. Nem fontos nekik a sok szőr.
2014. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze meg is csípnek, ha rád mennek. Ha nincs csípés, akkor nem vagy az.
2014. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem költöznek rád, csak enni mennek hozzád. Azért igen lájtosan kezeled a kutyádat, ha már csak akkor veszed észre a bolhát, ha tele van vele a kutya.

Viszont az ágyadban, a fotelekben, szőnyegben, padló réseiben már ott várakoznak a jövő bolhácskái.

Ajánlatos lenne kutyát bolhairtóval kezelni, vagy fürdetni. Aztán másnap egy spotonnal megkínálni. Lakást befújni, felmosni valamelyik kiváló bolhairtó szerrel. A lakást lekezelni még legalább 3 héten keresztül, hetente egyszer.

2014. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Mivel a kutyákban is élősködő bolhát emberbolhának hívják, természetesen igen. Ha a kutya bolhás, és veled alszik, akkor nagy valószínűséggel az ágyadban is lesznek. Nagyon kellemetlen tud lenni, húgoméban is volt, pedig őhozzá csak ritkán jött be a macskája. Javaslom, hogy cserélj ágyruhát, és míg a kutya nem bolhátlan, ne aludjon veled.
2014. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ré a napisten válasza:
Nagyon is esélyes lehet, hogy te is elkapod. Csak átugrálnak rád. A gólnál nem nagyon látogatónak.
2014. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!