Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szabaduljunk meg a...

Hogy szabaduljunk meg a rohadt bolháktól?

Figyelt kérdés

Már annyira elegem van, 3 szobakutyánk van és nyüzsögnek bennük a bolhák, mindegyiken van nyakörv,kénes samponnal voltak fürdetve, az állatorvostól vettem fertőtlenítőt amivel be kellett fújni az egész házat, kitakarítottunk mindent, lefújtunk minden sarkot,kimostunk mindent, de a világon semmi változás, a kutyák vakaróznak, és tele vannak bolhákkal.

Nem tudom már mit lehetne ellenük tenni, a legdrágább nyakörvet veszem nekik, a legdrágább nyakra csöppentős szert is vettünk már rájuk és hiába.

Utolsó esélyként, beakarom áztatni a kutyákat a kénes-samponos vízbe csak sajnos most nincs meleg víz a házban, de pár nap múlva lesz.(ezt a kénes sampont is az állatorvos írta fel)


2014. nov. 2. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idősek?
2014. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5,10,10
2014. nov. 2. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
vegyél nekik neostomosan ampullát
2014. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kénes-sampon, fertőtlenítő bolhák ellen?

Milyen orvosnál jártál?

Milyen nyakörvet, milyen "nyakba cseppentős szert" , milyen módon használtál?

2014. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyi mindent kipróbáltam már,hogy nem tudom megmondani, de szerintem rövidebb lesz az a lista amit még nem próbáltam.
2014. nov. 2. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyákat az orvos egyszer lekente valami löttyel, én pedig 75 fokon kimostam a fekvőhelyüket, a lábtörlőket és mindent, ahol hemperegtek, és kész, elmúlt a bolha. A mosógépet nem szereti. Szerintem ha van szőnyegetek, abba benne marad. Nekünk nincs szőnyegünk, csak ilyen kisebb lábtörlők, meg törölközők, amik beférnek a mosógépbe.
2014. nov. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni már lenyelhető kullancs bolha elleni szert.Mivel nãlunk még új,a bolhák sembírják.Van amit havonta kell lenyomni / ez három adagot tartalmaz/,van amit egyszer és jó három hónapig.É most tesztelem a kutyán,mivel akármilyen termėket vettem,nem volt már hatásos.Az ára kb.egy jó minőségű 3 adag cseppentős készítmėnyé, 8000-9000 között.
2014. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor a menete:

Bolhairtó valamivel lefürdetni a kutyát. Másnap egy a súlyuknak megfelelő spoton rájuk. A spotonnál az a legfontosabb, hogy a bőrre kerülő szer hasznosul csak. Ha pl egyszerre rázúdítod az egészet, annak nagy része elfolyik a szőrre. Az már nem kerül a bőrébe, így gyengül a hatása. A lakást is le kell kezelni. BioKill, neostomosan, stb. Bútort kivül-belül lefújni, szőnyeget lefújni, padlót felmosni, fal mellett vagy fújni, vagy porozni. A fújást, felmosást legalább 3 hétig, hetente ismételni.

2014. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!