Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális viselkedés?

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos husky kan kutyám ma hoztam hozzá egy 1 hónapos szukát.A kan szagolgatja és nyalogatja a kis kutyát hátul fölé állt és párzó mozgásokat végzett igaz nem éri el mert nagyon kicsi hozzá képest.
2014. nov. 2. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
teljesen normális. hím és nőstény közötti párosodás.
2014. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a kan 10x akkora a szuka még csak 1 hónapos nem is tüzel majd csak fél év mulva ez szerintem nem természetes
2014. nov. 2. 22:18
 3/16 anonim ***** válasza:
ledominálja. megmutatja neki, hogy ő a főnök. tiltanám róla.
2014. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
már kapott érte egy darabig békén hagyta csak nézte h járkál a házban de aztán megint elkezdte
2014. nov. 2. 22:23
 5/16 anonim ***** válasza:
hozzá kell szoknia, hogy van másik kutya is, nem csak ő. következetes tiltás.
2014. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Már az sem normális, hogy 1 hónapos kutya van nálad, mert a törvény szerint csak 2 hónaposan, azaz 8 hetesen lehet elhozni.

Ez a dominancia kifejezése egyébként, amit tiltani kell. És mielőbb ivartalanítani, először a kant. És nevelni! Ha egyedül nem megy, kérheted kiképző segítségét.

2014. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ivartalanitásról szó sem lehet mivel szaporitani akarom őket a későbiekben.
2014. nov. 3. 08:32
 8/16 anonim ***** válasza:

Fel se teszem a kérdést, tenyésztőtől származnak-e a kutyáid, mert ha tenyésztőtől vásároltál volna, nem lenne nálad szuka kutya 1 hónaposan. Még bőven az anyja mellett lenne a helye.

Szóval feltételezem, a kutyáidnak nincs törzskönyvük, kétes helyről valók, annak meg nem igazán van értelme, hogy ismeretlen genetikájú és esetleg beteg kölyköket elless a szukáddal. Gondolom, csak haszonszerzés céljából. Ha meg nem, és csak kiskutyázni akarsz, menj el egy menhelyre, rengeteg szeretetre éhes kölyökkutyával fogsz találkozni.

Ne szaporíts. Gondolkozz.

2014. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, szánalmas vagy.
2014. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
aki itt szánalmas az te vagy...csak fujod h tenyésztő tenyésztő bla bla bla.....1.a tenyésztő 100x rosszabb mint én....2.nem kell törzskönyv ahhoz h tudja valaki fajtiszta e egy kutya vagy nem(max neked)3. a kötelező oltásokat stb én is meg tudom neki csináltatni ugyanugy mint egy "tenyésztő" és végzettség sem kell hozzá gondoltad volna? :O 4 h mi célból van nálam ahhoz meg végképp semmi közöd.5.Melyik menhelyen találsz te fajtiszta szibériai husky-t mond már meg mert akkor felkeresem ha ott "ingyen osztogassák"
2014. nov. 5. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!